Dünyanın en güvenilir epilasyon markası Braun, yenilenen Silk-épil epilatör güzellik başlıkları ile cildinizi yaza hazırlıyor.

Güneşli yaz sezonu için geri sayım başladı. Bütün kış hayalini kurduğunuz piknikler ve plaj tatillerine haftalar kala gardırobunuz ile birlikte cilt bakım rutininizi de değiştirmenin vakti geldi.

Rengarenk yazlık elbiseler içerisinde pürüzsüz cildinizle en iyi şekilde görünmek ve hissetmek için bu yaza Braun’un yenilenen Silk-épil epilatör güzellik başlıkları ile hazırlanın.

Yazın bacaklarınızın güzelliğini Braun Silk-épil 9 SkinSpa Güzellik Seti ile ortaya çıkartın

Mevsim değişiklikleri sırasında cildinizin yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlamak için düzenli olarak bakım yapmaya özen göstermelisiniz.

Islak ya da kuru cilt üzerinde kullanılabilen, ağdaya göre 4 kat daha kısa kılları temizleyebilen epilatör başlığı, biri hassas ve diğeri ise derinliğine iki adet değiştirilebilir ekfoliyasyon başlığı, vücudunuzdaki kıvrımları kusursuz bir şekilde takip edip, kan akışını aktif hale getirmek için yoğun bir şekilde masaj yaparak cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz yapan Yeni Cilt Sıkılaştırma başlığı ile Braun Silk-épil 9 SkinSpa, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt için 4 çözümü bir arada sunuyor.

Braun Silk-épil 9 SkinSpa ile evinizin rahatlığında yumuşacık ve ipeksi cildin keyfini sürmek artık çok daha kolay.

Yeni Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V 564 TL’den başlayan fiyatlarla tüketici ile buluşuyor.

Braun FaceSpa 3’ü 1 Arada Yüz Epilasyonu, Temizleme ve Cilt Canlandırma Sistemi ile bu yaz doğal güzelliğinizi konuşturun

Braun FaceSpa’nın cildinin doğallığını özgür kılmak isteyen kadınlar için tasarlanan Yeni Yüz Masaj ve Canlandırma başlığı ile, kan dolaşımını hızlandırarak kış aylarında soğuk rüzgarlar ile yıpranan ve kuruyan cildinizdeki yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde ortadan kaldırarak bu yaz cildinizin doğal güzelliğini özgüvenle ortaya çıkartabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kolayca kurtulmanızı sağlayan epilatör başlığı, ekstra yumuşak temizleme için Ekstra Hassas fırçası ve yaşlanma karşıtı yeni Yeni Yüz Masaj ve Canlandırma başlığı ile Braun FaceSpa cilt bakımında ihtiyacınız olan her şeyi tek bir güzellik ürününde bir araya getirerek yaza hazırlanırken taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmak isteyen kadınlara tek cihazda en kapsamlı cilt bakım rutinini sunuyor.

Yeni Braun FaceSpa 853V 349 TL’den başlayan fiyatlarla tüketici ile buluşuyor.