Benefit kadınları güçlendirmek için kollarını sıvıyor!

Kaşlar ile fark yaratıyor!

Benefit, CESUR OLAN GÜZELDİR Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında kaşlar ile fark yaratıyor. Marka, Mayıs 2018 boyunca Türkiye dahil 19 ülkede Kaş Bar’larında vereceği Kaş Şekillendirme Servisleri’ne ait gelirin %100’ü AÇEV’in değerli çalışmalarına destek amaçlı bağışlıyor.

Kadınların hayallerine destek oluyor

Her kadının süper güçlerinin doğru kaynak ve araçlarla ortaya çıkabileceğini savunan Benefit Cosmetics, dünya çapında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi CESUR OLAN GÜZELDİR (BOLD IS BEAUTIFUL) ile kadınların büyük hayallerine cesur adımlar atmalarına destek oluyor.

Yüzde 100’ü AÇEV’e bağışlanıyor

Toplumdaki dezavantajlı kadınların güçlü ve özgüvenli duruşlarını destekleyen CESUR OLAN GÜZELDİR projesi ile Sadece Sephora Mağazaları’nda bulunan Benefit Kaş Bar’larda Mayıs ayı boyunca verilecek Kaş Şekillendirme Servisleri’nden elde edilen gelirin %100’ü AÇEV’e bağışlanıyor ve Türkiye’de ilk kez Mayıs 2017’de hayata geçirilen proje ile bu Benefit Türkiye ve AÇEV ortaklığında kadınların eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine destek oluyor.

Misyon, tüm dünyada yerel vakıf ve derneklerle iş birliği yaparak kadınların tüm potansiyellerini ortaya koyabilecekleri ideal bir platform yaratmak. Bu doğrultuda Benefit, küresel çapta bugüne kadar 2015 yılından günümüze 11 Milyon Dolar bağış toplayarak, 455.911 kaş şekillendirdi. Yüzlerce çalışanını dahil ettiği CESUR OLAN GÜZELDİR PROJESİ ile on binlerce kadının güçlendirilmesine destek oldu.

2018’de hedef 6 milyon dolar!

Benefit için pozitif değişime katkıda bulunma vakti… Artık sadece kaşlara değil hayatlara da dokunuyor!