Gratis’in sevilen markaları arasında yer alan Bee Beauty, vücut bakım ürünleriyle her cilt tipine uygun alternatifler sunmaya devam ediyor. Bee Beauty’nin yaza özel olarak satışa sunduğu slime vücut peelingleri de vücut bakımında alternatif oluştururken kokularıyla da dikkat çekiyor.

 

Özellikle ürünlerinin kokuları ile dikkat çeken Gratis’in Bee Beauty markası, yazın da sağlıklı ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmak isteyenler için yeni vücut bakım ürünlerini satışa sundu. Bee Beauty’nin yeni satışa sunulan slime vücut peeling ürünleri, cilt gözeneklerinin yağ ve kirden arınmasını sağlayarak özellikle güneş sonrası oluşan cilt lekelenmelerinin giderilmesine ve cildin nemlendirilmesine yardımcı oluyor.

Bee Beauty slime vücut peelingleri, cildi ölü hücrelerden arındırırken gliserin içeren formülü sayesinde de nem dengesini koruyarak tazelenmesini sağlıyor. Yalnızca Gratislerde yer alan Bee Beauty slime vücut peelingleri yeşil elma, karpuz ve çarkıfelek & ananas kokulu üç farklı seçeneğiyle 115 TL’den satışa sunuluyor.