Rahat ve konforlu ürünleriyle spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, performans ve tasarımı birleştiren yeni koleksiyonu “Be Seen” ile fark yaratan parçaları bir araya getiriyor. Be Seen Koleksiyonu spor giyimle şıklığı birleştiriyor.

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, cesur grafikler ve modern çizgilerle hazırlanan Be Seen Koleksiyonu’nu spor tutkunlarının beğenisine sunuyor. Sporcuların performansa ve oyunlara gidip gelirken giydiklerinden esinlenerek hazırlanan yeni kapsül koleksiyon, benzersiz parçalardan oluşurken sokak modası ile şıklığı birleştiriyor.

İsmi gibi göz alıcı tasarımlardan oluşuyor

Kolej montlar, kapüşonlu giysiler, eşofman altları, tişörtler, eşofman takımları ve sıfır yaka üstlerin yer aldığı koleksiyon Be Seen, ismi gibi göz alıcı tasarımlardan oluşurken Under Armour’ın fark yaratan koleksiyonları arasında gösteriliyor. Koleksiyonun kadın ürünlerinde somon, pembe, bordo ve beyazın uyumu ön plana çıkarken; erkek ürünlerinde nefti yeşil ve krem tonlarının bir araya gelmesi koleksiyonu cezbedici kılıyor.

Günlük yaşamdaki spor giyime yepyeni bir soluk kazandıran “Be Seen” sınırlı sayıda olmak üzere Zorlu AVM mağazasından ve Under Armour web sitesinde satışa sunuluyor.