Bayram planı yapmayanlara özel alternatif tatil rotaları

Bu bayramı Türkiye’nin saklı güzelliklerini keşfetme zamanı. Birbirinden farklı tatil alternatifleri için Hilton destinasyonlarını takip edin.

Bu Kurban Bayramı’nı Türkiye’de geçirmek isteyenler için Hilton Türkiye’nin dört bir yanına yayılan alternatifleriyle, Türkiye’nin güzelliklerini görmenize imkan sağlıyor. 20-24 Temmuz tarihleri arasında 5 günlük tatilde Türkiye’nin her bölgesi size farklı güzelliklere çağırıyor.

Karadenizi merak edenlere

Karadeniz sahillerinin nefes kesen doğa manzaraları bölgeye her geçen gün daha fazla turist çekmektedir. Sahil boyunca sıralanan her şehirde, muhteşem yeşilin en çarpıcı manzaralarıyla eşsiz bir doğa deneyimine sahip olabilirsiniz. Doğaya kaçısı sevenler, temiz hava almak ve huzur doılu bir tatil geçirmek için Karadeniz sahile doğru yola çıkın.

Anadolu toprakları

Bugüne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu toprakları, tarihi zenginliğinin yanı sıra gastronomik alanda da birbirir farklı lezzeti içerisinde barındırıyor. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Türkiye’nin kültürel çeşitliliğinin en önemli örneğidir. Deniz – kum – güneş tatilini bir kenara bırakıp kendi külütürümüz içerisinde tarihsel bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız rotayı Anadolu topraklarına çevirmeyi unutmayın.

Ege sahilleri

Ege sahilleri ise ülkenin nefes kesen manzaralarına sahip. Zeytin ağaçları, kayalık uçurumlar ve ormanlık alanlar ile çevrili, tertemiz kumsallarla birleşen Ege Denizi’nin berrak denizi, muhteşem sahil şeridi yazın son tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen aileler için birebir.

Hilton’un yaz dönemi indirim fırsatlarıyla, %15 ve %20’lere varan indirim avantajları, Türkiye’nin dört bir yanında karşınıza çıkacak Hampton by Hilton Hilton ve Hilton Garden Inn gibi Hilton markalarının tüm portföyünde 3 Eylül 2018’e kadar geçerli.

Karadeniz Bölgesi

Hilton Garden Inn Safranbolu – %15 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 214 TL.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi

Hilton Garden Inn Sanliurfa – %20 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 220 TL.

Hampton by Hilton Gaziantep – %15 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 196 TL.

Hilton Garden Inn Mardin – %20 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 197 TL.

Double Tree by Hilton Malatya – %20 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 49TL.

Ege Bölgesi

Hilton İzmir – %25 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 69 TL.

MARMARA REGION

Conrad İstanbul Bosphorus – %20 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 103 TL.

Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn – %20 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 52 Euro.

Hilton Bomonti – %25 indirim fırsatıyla bir gecelik fiyatı 97 TL.