Baharı çiçek desenleriyle karşılayın!

OXXO’ya bahar “LA VIE EN FLEUR” koleksiyonu ile geliyor ve her yer çiçek açıyor...

OXXO tasarım ekibinin genç, dinamik, özgür ve rahat ruhlardan ilham alarak tasarladığı OXXO bahar koleksiyonu, renkli desenlerin, uçuş uçuş formların, hafif kumaşlarla karşımıza çıktığı, “La vie en fluer” teması ile ilkbahar yaz modasına eşlik ediyor.

OXXO bahar koleksiyonu ile özgür ruhlar…

Sezona soft renklerle geçiş sağlayan, floral desenlerin, fırfır ve volan detayların hakim olduğu OXXO bahar koleksiyoni kumaş yapısı ve formuyla da özgürlük sunuyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte rengarenk blazer ceketler, trençkotlar ve merserize hırkalar, denim şortlar, etekler ve keten pantalonlarla baharı içinizde hissedin. Sezonun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan trikolarda bulunan hacimli kollar, gömleklerdeki fır fır detaylar koleksiyonun dikkat çeken parçalarını oluşturuyor.

Koleksiyona ilkbaharın sıcak renkleri, yeşil, beyaz, mavi, pembe tonlarıyla hareket ve dinamizm katarken, bilek detaylı botlar, askılı çantalar ve şık clutchlar stilinizi tamamlıyor.

Sevgililer Günü’nde sevginin yolu OXXO’dan geçiyor

OXXO ışıltılı kumaşlar, kadife dokular ve bir birinden göz alıcı parçalarla Sevgililer Günü stilinizi tamamlamak için sizleri OXXO mağazalarına ve www.oxxo.com.tr ’ye bekliyor.