Oynadığı her karakterden zevk alan, benliğine farklı bakışı bulan Aslıhan Kapanşahin; mesleğinin her yönünü sevdiğini ve artık evliliğine sıcak bakmadığını da söylüyor.

Röportaj: Ecem Saral @eceminsectikleri
Menajerlik: @nesecakir @unittalent
Fotoğraf: @batudokur
Saç & Makyaj: @mesut.ozuzun & @neslihankapansahinn
Makyaj&Saç Asistanı: @makeup__esraaa
Styling: @sedat.kizginnn
Stüdyo: @studiokafasi

Women’s Style Türkiye: Her mevsim çok yoğun şekilde çalışıyorsun. Hiç mi kaçış planın yok😊?
Aslıhan Kapakşahin: Evet yoğun çalışıyorum ama hiç şikayetçi değilim😊 Hiç kaçmayı da düşünmedim, çalışmaktan çok keyif alıyorum, her yeni hikaye Aslı’da dönüşüme neden oluyor. Bunu yaşamayı seviyorum.

W.S.: Oyunculuğun yanında hiç sunuculuk yapmayı düşündün mü?
A.K.: Lisede okurken piyano resitallerimiz olurdu ve orada sunuculuk yapardım fakat hiç kamera karşısında sunuculuk yapmayı düşünmedim, neden olmasın, olabilir tabii hayatta her şeyi deneyimlemek gerektiğine inanıyorum.

W.S.: Aslıhan’ı seksi, asi ve birazcık çocuk ruhlu olarak tanımlayabilir miyiz?
A.K.: Edindiğimiz her bilgiyle içinde bulunduğumuz benliğe bir yeni bir bakış açısı katıyoruz ve bence kendimizi kalıpların içine sokmamalıyız, çünkü insan düşündükçe dönüşen bir varoluşa sahip, ki dönem dönem dönüşmemiz gerektiğine inanıyorum, yıllar boyunca “ben Aslıhan’ım ve ben asiyim” demek beni çok yorar, çünkü benim eğlenceli bir yanım da var fakat ben kendimi sırf böyle tanımladığım için asi davranmak durumunda kalıyorum. Ben kendimi tanımlamıyorum ve bence kimse kendini tanımlayıp kalıba sokmamalı, hepimiz uçsuz bucaksız güzelliklerle donatıldık ve biraz kendimizi serbest bırakırsak o güzelliklerin ortaya çıkacağına inanıyorum.

W.S.: Aşkta senin için güç mü önemli yoksa karakter mi?
A.K.: İkisinin de bir önemi yok benim için, karşımdaki kişinin sevgiyi nasıl paylaşmayı seçtiği en önemli faktör, çünkü hepimiz kendi içimizde ayrı birer dünyayız ve hepimizin yaşanılan ilişkilerden tecrübeleri var, önemli olan da bu tecrübelere hangi açıdan baktığı.

W.S.: Mesleğinin sevmediğin yanları var mı?
A.K.: İnanır mısınız sevmediğim hiçbir yanı yok 😊 Her şeyine ve her durumuna aşığım mesleğimin.

W.S.: Her genç kızın hayatının bir dönemine gelinlik perileri gelir. Sende de oluyor mu hiç? Nasıl gelinlik hayalin var? Evliliğe yeşil ışık yakar mısın?
A.K.: Hahahah, bir dönem evet o perilerden bende de vardı ama şu dönemdeki ruh halim bu durumdan oldukça uzak, yine bu aralar işime çok odaklıyım.

       

W.S.: Kuralcı mısın?
A.K.: Evrensel kurallar dahilinde kuralcıyım, onun dışında her durum olağan geliyor bana, insanız ve öğreniyoruz.

W.S.: Hayatın boyunca yapmak isteyip de yapamadığın bir şey var mı? İçinde ukde kalan şey(ler)…
A.K.: Olmadı aslında, gerçekten istediğim şeyleri hep bir şekilde elde ettim.

W.S.: Bir günün nasıl geçiyor?
A.K.: Her günüm birbirinden çok ayrı geçiyor, spontane planları severim fakat her gün mutlaka 1 saat spor yapmaya ve en az 20 sayfa kitap okumaya özen gösteririm.

W.S.: Mayo mu bikini mi?
A.K.: Havuzdayken mayo denizdeyken bikini.

W.S.: Çantanda olmazsa olmazın neler var?
A.K.: Yazı yazmayı çok seviyorum o yüzden mutlaka 2-3 tane kalem ve defterim bulunur, okuduğum kitabım ve cilt bakım kremlerim muhakkak çantamın içindedir 😊