Aslıhan Gürbüz takipçisinin isteği karşısında çılgına döndü

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz ona mesaj atan bir takipçisinin isteği karşısında adeta çılgına döndü. Eşi ve ailesiyile maddi açıdan zor günler geçirdiğini belirten takipçi, Gürbüz’den yardım istedi.

Gürbüz takipçisinin yazdığı; “Aslıhan hanım merhaba bize ailece bir haftalık güzel bir tatil tatil hediye eder misiniz evliyim dünyalar güzeli bir eşim 18 Eylül’de 1 yaşını dolduracak dünyalar tatlısı bir kızım var eşim hamile olduğundan geçen yıl tatil yapamadık çocuktan dolayı bu yıl için para biriktiremedim eşim de çocuğa bakmak için işten ayrıldı çok yorulduk tatil yapmak istiyoruz ama maddi olarak buna gücümüz yok ev kirası yıllık veriliyor burada.. Kira zamanı geldi yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz iyi günler’ şeklindeki mesajını görünce çıldırdı.

Aslıhan Gürbüz’ün paylaşımları

Ünlü oyuncu takipçisinden gelen bu garip isteği “Artık pes diyorum” mesajıyla kendi hesabından paylaştı. Gürbüz, sosyal medya üzerinden gelen yardım taleplerini dikkate almadığı belirterek ” Güvenilir dernekler varken neden tanımadığım kişilere para vereyim” dedi.