Aslı Enver’in günlük stilini merak ediyor musunuz? Cevabınız “Evet” ise bu haberimiz tam size göre. İstanbullu Gelin’in güzel oyuncusu Aslı Enver’in günlük hayatında giymekten en çok hoşlandığı kıyafetleri sizler için derledik.

10 Mayıs 1984 Londra doğumlu Aslı Enver, 12 yaşında kadar Londra’da yaşadı, daha sonra ilesi ile birlikte Türkiye’ye taşındı.  Ardından Haliç Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Tamam Mıyız?, Kardeşim Benim gibi sinema filmlerinde rol alan Enver,  bu filmlerin yanı sıra Hayat Bilgisi, Kavak Yelleri, Suskunlar, Kayıp, Bana Artık Hicran De gibi dizilerde rol aldı. Güzel oyuncu, son olarak Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’de Süreyya karakteriyle ekranlardaydı. Dizisi sezon finali yapınca tatile çıkan Enver, spor ve rahat kıyafetleriyle tatil havasını bizlere  iyiden iyiye hissettiriyor.

Aslı Enver’in kıyafetleri

Güzel oyuncu, günlük hayatında rahatlık ve doğallığı tercih ediyor. Onu rahat tunikler içinde sık sık görebilirsiniz.

Kıyafetleri

Aslı Enver’in vazgeçemediği bir diğer şey ise kot pantolon.  Bu pantolonlarını şık ve sade bir bluzla birlikte, çoğunlukla spor şapkalar,  zarif çantalar ve rahat ayakkabılarla tamamlıyor.

Aslı Enver, mini kot şortları da oldukça seviyor. Güzel oyuncunun beyaz renk tişörtleri  ve bluzları da çok sevdiğini ayrıca ekleyelim. Enver’in kullanmaktan hoşlandığı aksesuarlar ise zarif bir güneş gözlüğü ve kolyeler…

 

Biz Aslı Enver’in rahatlığın ön plana çıktığı stilini çok beğeniyoruz. Peki ya siz?