PANDORA bu Sevgililer Günü’nde aşkı tüm formlarıyla kutluyor. Romantik aşktan kendimize duyduğumuz sevgiye ve arkadaşlığa, aşkım tüm renklerini PANDORA mücevherlerle ifade edin.

SENDEN SANA

Gerçek aşk, kendini sevmekle başlar! Bu yüzden, kalbinin sesini dinlemenin önemini hatırlamak için “Sen & Cupid” temalı mücevherleri kullanabilirsin. PANDORA’nın 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama zincirinden yapılmış “Aşk Okları” charm’ıyla kendine olan sevgini kutla! Limitli sayıda üretilen “Aşk Okları” charm’ları kolye ve bilekliklere çok yakışıyor.

 

KIZ ARKADAŞLARIN İÇİN

En yakın kız arkadaşlarına üst üste takılabilen iki renk yüzüklerle sürpriz yap. “Sevgi” yüzüğün sarkıt harfleri bir araya geliyor ve LOVED kelimesini oluşturuyor. “Aşk Hatırası” yüzüğün üzerine kazınmış “Loved” ve “You” kelimeleri göz alıyor.

EN YAKIN ARKADAŞIN İÇİN

Aşk tanrısı Cupid’in oklarından ilham alan mücevherler en yakın arkadaşına alacağın hediyeyi işaret ediyor! Yüzükler, küpeler ve kolyeler üzerinde ışıldayan oklar arkadaşlığı simgeliyor. “Işıltılı Aşk Okları” kolye, arkadaşına, aşkın onu her zaman doğru yola yönlendireceğini hatırlatıyor.

EĞLENCELİ ARKADAŞLARIN İÇİN

Rob Bot ve Bella Bot’un aşkı ise, aşkın eğlenceli halini yansıtmak isteyenler için son hız devam ediyor. PANDORA Rose ya da PANDORA Shine seçenekleriyle Bella Bot’u bileklerde ya da kolyelerde kullanabilirsiniz.