Genç ve özgür kadınlar için cesur ve feminen bir koleksiyon geliyor!

İkonik İtalyan tasarımcı Giorgio Armani’nin, genç neslin stil kodlarından esinlenerek yarattığı, giyim ve aksesuar markası A|X Armani Exchange ‘in 2018 – 2019 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu; feminenliklerini eğlenceli ve dozunda dokunuşlarla ifade eden A|X kadınının ruhunu yansıtıyor.

1980’lerden esinlenerek oluşturulan koleksiyon; güncel trendler ile beraber yorumlanarak özgün tasarımlar sunuyor. File çoraplar, uzun çizmeler ve metalik kısa botlar ile giyilebilen maskülen detaylara sahip kısa elbiselerin ağırlıkta olduğu koleksiyon, kişiliği ön plana çıkartan özgür siluetler yaratıyor.

A|X Armani Exchange 2018 – 19 Sonbahar/Kış koleksiyonu’nun renk paleti pastel pembeden bordoya, altın-gümüş ile eşleştirilmiş sıcak turuncu ve kırmızıyaklasik siyah ve beyaza kadaruzanırken, markanın ikonik logosunu kapüşonlu tişörtler ve aksesuarların üzerinde görebiliyoruz.

A|X Armani Exchange mağazaları, Türkiye’de İstinyepark, Hilltown AVM, Akmerkez AVM, Akasya AVM, Galleria AVM, Palladium AVM, Ankara Next LevelAVM, Ankara KentPark AVM, Mersin Marina, Antalya Terracity AVM, İzmir Point Bornova AVM’de hizmet veriyor.