Kahve sektörünün en önemli marka ve lezzetleri bir araya getiren Ankara Coffee Festival, 28 Eylül’de Bilkent Station’da başlıyor. 3 gün sürecek dev festival, workshop çalışmaları ve canlı müzik performanslarıyla büyüleyecek.

Bilkent Station, 28-30 Eylül tarihlerinde bir kez daha Ankara Coffee Festival’e ev sahipliği yapıyor. 3. nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerini bir araya getiren Ankara Coffee Festival’de başkentliler, usta baristalar, nitelikli lezzetler, tasarım ürünleri ve canlı müzik performansları ile buluşacak, workshop çalışmalarına katılabilecek. Festivalde Bedük, Yeni Türkü ve Aga B gibi büyük ilgi toplayan sanatçılar sahne alacak.

Başkent eşsiz lezzetlerle buluşuyor

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve binlerce kahve severin katılımıyla gerçekleşen Ankara Coffee Festival, 28-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda Bilkent Station açık otoparkında organize edilecek. Festivalde yer alan global kahve ve makine üreticisi markalar, kahve kuruluşları, çiftlikler, çiftlik birlikleri, ithalatçılar, tüccarlar, imalatçılar, ekipman üreticileri, kavurucular, perakendeciler, kahve barları, çikolata markaları ve nitelikli küçük artizan esnaf, Ankaralıları yeni nesil kahve lezzetleriyle buluşturacak.

Hedef: Yeni katılımcı rekoru

Festivali düzenleyen Dream Sales Machine, kahvenin yanında çeşitli deneyimleri de festivale kazandırarak, katılımcılara nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunacak. Festivalde geleneksel kahve kültürünün yanı sıra, yeni nesil kahve akımı da ön planda olacak. Ziyaretçilerine nitelikli bir kahve deneyimi yaşatmayı amaçlayan festival, dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri bir arada sunan üç günlük maratona ev sahipliği yapacak. Ankara Coffee Festival, bu yıl da 10 binlerce kahve tutkununu bir araya getirerek yeni bir katılımcı rekoru hedefliyor. Festivale ait detaylı program ankaracoffeefestival web adresinde yer alırken, biletler ise www.dsmbilet.com‘da satışa sunuluyor.