Alan Walker iklim değişikliğine dikkat çekiyor!

Alan Walker, İlk Albümü “Different World” ile iklim değişikliğine dikkat çekiyor!

2015 yılında yayımladığı “Faded” adlı single’ıyla dünya çapında bir üne kavuşan Norveçli sanatçı, DJ ve prodüktör Alan Walker , ilk stüdyo albümü “Different World”ü yayımladı!

“Farklı Dünya”

“Farklı Dünya” anlamına gelen “Different World” albümünde sanatçı, tüm insanlığı ilgilendiren sorunlardan bir tanesi olan iklim değişikliği hakkında bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Müziğin insanlar üzerindeki birleştirici etkisiyle biraraya gelecek insanların bir değişime sebep olabileceği fikriyle, Walker yeni albümündeki kampanyasını iklim değişikliği etrafında kurguladı. Sıradan davranışların kolektif bir bilinçle yapılmasının Dünya için pozitif bir değişikliğe neden olacağına inanıyor.

14 milyardan fazla dinlenen Walker, son zamanların en çok takip edilen sanatçılarından biri oldu

Bugüne kadar altına imzasını attığı şarkıları 14 milyardan fazla dinlenen Walker, son zamanların en çok takip edilen sanatçılarından biri oldu. Spotify’da sürekli olarak “En Popüler 100 Sanatçı” arasına giren Walker, Coachella, Tomorrowland, Ultra Music Festival ve Lollapalooza gibi büyük organizasyonların da arasında bulunduğu 500’den fazla etkinlikte boy gösterdi.

Henüz 21 yaşında olmasına rağmen müzik dünyasına izini bırakmış olan Walker, bugüne kadar Justin Bieber, Rihanna ve Kygo gibi global süperstarlarla yaptığı işbirlikleriyle de adından çokça söz ettirmişti.

Alan Walker – “Different World” Sony Music etiketiyle yayımda!