2018 Bahçe yemeklerinin vazgeçilmezi

2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Fynn ve Lake yemek sandalyeleri ile bahçe tutkunlarının geniş aile ve arkadaş gruplarını ağırlarken en büyük yardımcısı oluyor

Paylaş

Açık havanın keyfine keyif katan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Fynn ve Lake yemek sandalyeleri ile bahçe tutkunlarının geniş aile ve arkadaş gruplarını ağırlarken en büyük yardımcısı oluyor. İç içe geçebilen yapısıyla fonksiyonelliği bahçelere taşıyan Fynn ve Lake yemek sandalyeleri, sade ve şık tasarımının yanı sıra farklı model ve renk seçenekleriyle her tarza cevap veriyor.

Dış mekanların şıklık ve konfor elçisi L‘unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda sunduğu yeni tasarımları Fynn ve Lake yemek sandalyeleri ile fonksiyonel bahçelere imza atıyor.

İç içe geçebilme özelliğine sahip olan Fynn ve Lake yemek sandalyeleri, bahçe tutkunlarının kalabalık misafirlerini ağırlarken en büyük yardımcısı oluyor. Alüminyum ve kumaşın sade ama bir o kadar şık kombinasyonuyla her mekana uyum sağlayan Fynn ve Lake yemek sandalyeleri, açık havada geçirilecek geniş aile ve arkadaş yemeklerinin, sabah kahvaltılarının ve masa başından kalkılamayan uzun sohbetlerin en yakın şahidi olmaya aday.

Kollu, kolsuz ve bar sandalyesi seçeneklerinin yanı sıra vizon, siyah ve antrasit renk alternatifleriyle farklı tarzlara uyum sağlayan Fynn ve Lake yemek sandalyeleri bu sezonun öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor.

12018 Koleksiyonundan Seçmeler

22018 Koleksiyonundan Seçmeler

32018 Koleksiyonundan Seçmeler

42018 Koleksiyonundan Seçmeler

52018 Koleksiyonundan Seçmeler

62018 Koleksiyonundan Seçmeler

72018 Koleksiyonundan Seçmeler

 

82018 Koleksiyonundan Seçmeler

 

Paylaş