Kadınların kış kombinlerinin vazgeçilmezi kabanlar, klas stili ön plana çıkarmada önemli rol oynuyor. Günlük stile zarafet katan kabanlar Zühre’nin yeni sezon modelleriyle gardıroplardaki yerini alıyor.

Zühre yeni sezon modelleriyle gardıroplardaki yerini alıyor

Kış modasının vazgeçilmez parçası kabanlar, gündüzden geceye şıklığın anahtarı. Zühre 2019-2020 kış koleksiyonunda zarafet timsali modelleriyle kadınların sokak stilini taçlandırıyor. Kürk detaylarıyla klasik havanın verildiği kabanlar; gri, antrasit, siyah, camel, taba, krem ve baharat tonları ve hardal renkleriyle her yaş grubuna hitap ediyor.
Zühre Koleksiyonu’ndaki kaşe ve kaşmir kabanlar, hem şık hem de sıcak bir kış geçirmek isteyenleri bekliyor. İsteyenin oversize, isteyenin ise klasik olarak tercih edebileceği kaşe ve kaşmir kabanlar karlı kış günlerine eşlik edecek. Sezonun vazgeçilmezi ise kapitone ile kombinlemiş kaşe modeli kabanlar.


“KAZAYAĞI” DESENİ İLE ŞIK VE DİKKAT ÇEKİCİ
Az bilinen ismiyle piyedepul, çok bilinen ismiyle “kazayağı” deseni, 80’lerde kabanlarda karşımıza çıkan bir desendi. Genellikle siyah beyaz kazayağı deseninin iri kullanımı ile kabanlarda çok çarpıcı bir görünüm sizi bekliyor.
Bu sezon kadın kabanlarda örme veya kapitone parçalar, tasarımcıların sık kullandıkları detaylar. Belden kuşaklı, kruvaze model kabanları eşarplar ile kombinleyebilirsiniz.
PÜF NOKTASI:
Sade ve rahat bir giyim kumaş olan ekoseyle şıklık yakalamak için bazı noktalara dikkat etmelidir. Ekosenin yanlış kullanımında karmaşık bir görüntü olabilir. Ekose içeren bir parça kullanımında diğer parçalarınızın düz olmasına özen gösterilmelidir.
Renklerin modası kışa dokunsun!
Zühre, kış sezon kaban modellerinde renkleri özgür kılıyor. Hardal sarısından antrasite, klasik siyahtan asil toprak tonlarına kadar çeşit çeşit renkte kabanlar kış modasına renk katıyor.
Kadınların yaş ve tercihlerine uygun renkleri koleksiyonunda sunan Zühre, kaban modellerinde cesur ve zamansız moda anlayışını yansıtıyor.
Muhafazakar moda hikayesini cesur kadının simgesi yapacak kabanlar sokak stilinde kadınların kurtarıcısı oluyor.
Kürk detaylarıyla gelen zarafet
Zühre kış modasına özel üretilen kaşe kabanlara kürk detaylarıyla zarafet katıyor. Kürk detayıyla hareketlenen yumuşacık yün kabanlar kışın soğuklarından korurken, zamansız tasarımlarıyla Zühre imzasının kalitesini taşıyor.
Her modele özel uyarlanan kürk detayı yakadan boğaza, kollardan minimalist bölgelere kadar pek çok alanda görülebiliyor. İş hayatından özel gezilere kadar her alanda kullanılabilecek kabanlar ile stiliniz zamana meydan okusun!
Zühre ile detaylı bilgi ve koleksiyonlara ulaşmak için http://www.zuhre.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.