Özellikle kış aylarının gelişiyle birlikte cilt her zamankinden daha hassas ve nemsiz oluyor. Cildin kendi nemini sağlayamadığı durumlarda, cilt bariyeri kırılganlaşmaya ve bunu oluşturan yapı taşları da azalmaya başlıyor. Yoğun cilt kuruluğu problemi yaşayanların yardımına Bioderma yetişiyor.

Atoderm serisi, kuru, çok kuru cilt ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için kuruluğun şiddetine göre geliştirilmiş olan birbirinden farklı ürünler ile cildi korumaya, beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Son yıllarda artan yoğun cilt kuruluğu problemi ciltte pullanma, gerginlik ve kaşıntı gibi rahatsızlık hissi yaratabiliyor. Bu durumda, yoğun cilt kuruluğu probleminde iyi bir nemlendiricinin yanı sıra doğru bir temizleme ürününün tercih edilmesi de oldukça önemlidir.

Zengin içerikli ve temizleyici Atoderm Intensive Foaming Gel, formülündeki Skin Barrier Therapy patenti sayesinde yoğun cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı oluyor. Bununla beraber, ciltte oluşan kaşıntı hissinin yatıştırılmasına destek oluyor.

Atoderm Intensive Foaming Gel çok hafif ve hoş bir kokuya sahiptir. Mükemmel bir cilt ve göz çevresi toleransı sağlar. Yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltler için uygundur. Bebek, çocuk ve yetişkinler kullanabilir.

Atoderm Intensive Foaming Gel

Atoderm Intensive Foaming Gel’i nasıl kullanmalı?

Günlük kullanıma uygundur. Nemli cilt üzerine uygulayıp köpürttükten sonra iyice durulayın ve nazikçe kurulayın. Daha etkili sonuç almak için temizleme jeli sonrasında Atoderm Intensive Balm ile cildinizi nemlendirebilirsiniz.