Modern kadının yeni dergisi Women’s Style Türkiye‘nin yaz sayısı yine dopdolu!

Alışverişe çıkmadan mutlaka bakmanız gereken trend sayfalarımızda en gözde kıyafet kombinlerini, sezonun trend renklerini bulabilirsiniz. Ayrıca hem tatilde hem de şehirde kullanabileceğiniz hasır çantalar, şapkalar ve şortlar için sayfalarımıza mutlaka göz atın! Bu arada Konular Editörümüz Sinem Gürleyük, Türkiye’deki dizi oyuncuları gibi giyinebilmeniz için nereden alışveriş yapmanız gerektiğini araştırdı.

Tatil bavulunuz ve siz hazır mısınız?

Tatil hazırlığı yapanların bavulunda mutlaka olması gereken güzellik ürünlerini Moda ve Güzellik Editörümüz Güzide Yülek anlattı. Yazarımız, Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman ise plajda düz bir karın isteyenler için sadece 1 günlük diyet menüsü hazırladı. Aynı sayfalarda bronzlaştıran smoothie tarifini de bulabilirsiniz!

Deniz Akkaya ile sahilde!..

Yaz sayımızın kapak çekimlerini ünlü model Deniz Akkaya ile gerçekleştirdik. Akkaya, verdiği özel röportajda “Kendini teşhir etmeyi seçen bir insanım” derken özeleştiri yapmayı da ihmal etmiyor.

Keremcem ile yeni dizi dönemi

Genç kızların sevgilisi Keremcem, yaz sayımızın bir diğer ünlü ismi. Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Keremcem, yeni sezonda yayına girecek olan komedi dizisini anlattı.

Siz bu yaz nerdesiniz?

Yazarımız Hakan Gence, bu ayki yazısında ekranın yeni yakışıklıları Kubilay Aka, Serhan Onat ve Berkay Hardal’ın bu yaz nerede görülebileceğini yazdı. Sibel Arna, Bodrum ve Çeşme tutkunları için muazzam bir rehber hazırladı.

Women’s Style her ay D&R, Migros, Macro ve kitap evlerinden alınabilir.