Tüketicilerini kollajenin muhteşem etkileri ile buluşturan Voonka Beauty ailesi;Cildini yaza ve yazın yorucu etkilerine hazırlamak isteyenlere Voonka Collagen Beauty Plus ve Voonka Collagen Beauty Blue Hyaluronic Acid Cream birlikte kullanıldığı kollajen kürünü öneriyor.

Evlerde geçirilen uzun süreçte cilt sağlığını ihmal edenlerin yardımına yetişen Voonka Beauty serisi; yaz bakımı için cildin ihtiyacı olan içerikleri Voonka Collagen Beauty Plus Saşe
ve Voonka Collagen Beauty Blue Hyaluronic Acid Cream
ile sunuyor. Voonka Collagen Beauty Plus ; yeşil elma,
ananas ve karpuz-çilek üç farklı aroma seçeneğinin
yanı sıra suda çözülen 7’li (1 haftalık doz) ve 30’lu
(1 aylık doz) kutu saşe formuyla kolay taşıma ve pratik kullanım olanağı sunuyor; şeker, koruyucu ve renklendirici içermiyor.

Voonka Collagen Beauty Blue Hyaluronic Acid Cream ise içeriğinde bulunan kollajen, hiyaluronik asit, aloe vera, jojoba, kır iğdesi yağı, bakır glukonat, E vitamini ve Pro vitamin B5 ile el ve yüzünüz için ideal içeriği bir arada sunuyor. Yüz bakımında gece ve gündüz kremi olarak kullanıma uygun olan Voonka Collagen Beauty Blue Hyaluronic Acid Cream cildinizi nemlendiriyor, sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Cildin elastikiyetini artırarak yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olan Voonka Collagen Beauty Blue Hyaluronic Acid Cream tüm cilt tipleri için uygun olup; paraben, renklendirici ve silikon içermiyor.
25 yaş ve üzerinde olan, cilt, saç ve tırnak sağlığını korumak ve
desteklemek isteyen tüm kullanıcılar için geliştirilen ve
Özlem Süer imzası taşıyan Voonka Collagen Beauty ürünlerini,
eczanelerdentemin edilebilir ve detaylı bilgi için
voonkabeauty.com’u ziyaret edebilirsiniz.