Voonka Beauty Serisi, tüketicilerini kollajenden gelen yeni güzellik ürünleriyle buluşturmaya devam ediyor. Voonka Beauty serisinin yeni üyesi Collagen Shake Drink Mix; içeriğindeki yeşil çay ekstraktı, resveratrol, C, E ve B vitaminleri ile zenginleştirilen hidrolize Tip I ve Tip III kollajeni bir arada sunuyor.
Türkiye’nin ilk ve lider kollajen markası olan Voonka Beauty daha sağlıklı bir görünümüne sahip olmak isteyenler için serinin en yeni ve inovatif kapak teknolojisine sahip gıda takviyesi Collagen Shake Drink Mix’i tüketicileri ile buluşturuyor.


Türkiye’de İlk ve Tek Kollajen emilimini vücutta hızlandıran ve artıran
C vitamini, doğası gereği su ile karıştırıldıktan sonra hızlıca okside olmaya ve kollajen yapısınıbozmaya başlar. Bu nedenle de kollajen içeren ürünün tadında değişim yarattığı gibi üründen elde edilecek faydalarında azalmasına neden olur. Collagen Shake Drink Mix, Türkiye’de ilk ve tek olan kapak teknolojisi ile bu oksidasyonun önüne geçmek için en taze formu ile bulunan C, E ve B vitaminleri kapağının içerisinde yer alan özel haznesinde
barındırmaktadır. Kullanıcı kapağı çevirerek özel hazne içerisindeki bileşenlerin şişenin alt bölümüne geçmesini sağlar ve kollajeni kendi tüketeceği sırada hazırlayarak en taze formu ile yudumlar. Collagen Shake Drink Mix tekli şişesiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Antioksidan özellikler gösteren yeşilçay ekstraktı ve resveratrol, yaşlanma karşıtı çalışmalarda araştırılan ve etkililiği gösterilen önemli bileşenlerdir. C ve B vitaminlerinin ise kollajenin etkinliğinde artış sağladığını gösteren çalışmalar mevcuttur. Collagen Shake Drink Mix, 10.000 mg Tip I ve Tİp III hidrolize kollajen içermektedir.

Collagen Shake Drink Mix ile Çevir, Çalkala, Yudumla

Günlük 1 doz (50 ml) olarak kullanılması önerilen şeftali&portakal aromalı 50 ml’ lik 15’ li şişenin alt bölümünde kollajen, hyaluronik asit, yeşilçay ekstraktı, resveratrol ve aroma, suda çözünmüş olarak bulunuyor. Kapak kısmında ise C, B ve E vitamin bileşenleri yer alıyor. Kapağı saat yönünde sonuna kadar çevirerek kapak bölümünde bulunan bileşenlerin alt bölüme geçmesini sağlayın. Kuvvetlice çalkaladıktan sonra, Collagen Shake Drink Mix ’i yudumlayabilirsiniz.
Genel olarak 35 yaş altı kullanıcılar için, bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek 8-12 haftalık kullanım önerilir. 35 yaş üstü kullanıcılar ise ara vermeden 8-12 hafta kullanmalıdır. Yetişkinlerin günde 1 şişe (50 ml) tüketmesi tavsiye edilir.
Voonka Collagen Shake Drink Mix ürününü kullanırken gün içerisinde bol su tüketilmesi tavsiye ediliyor. Aç veya tok karnına kullanılabilir. Ürünün etkisi çevresel koşullara, yaşa, sigara kullanımına, uyku ve beslenme alışkanlıklarına göre kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.
25 yaş ve üzerinde olan, cilt, saç ve tırnak sağlığını korumak ve desteklemek isteyen tüm kullanıcılar için geliştirilen Voonka Beauty serisi ürünlerini, eczanelerden temin edilebilir ve detaylı bilgi için voonkabeauty.com’u ziyaret edebilirsiniz.