Heyecanla beklenen Victoria’s Secret X Mary Katrantzou kapsül koleksiyonundan ilk kareler görücüye çıktı. Mary Katrantzou’unun imzası haline gelen canlı renkli çiçek desenleri, Victoria’s Secret’ın zarif ve seksi tarzıyla buluşuyor. Pijama, iç çamaşırı ve spor kıyafetlerin yer aldığı benzersiz koleksiyondaki parçalara karşı koyamayacaksınız! İşte Victorias Secret Mary Katrantzou koleksiyonundan ilk kareler:

Victoria’s Secret en yeni tasarımcı iş birliğini açıkladı: Victorias Secret x Mary Katrantzou! Desenlerin kraliçesi olarak bilinen Londralı moda tasarımcısı Mary Katrantzou, dünyanın önde gelen iç çamaşırı markası, Victoria’s Secret ile çok özel bir iş birliğine imza attı ve yaratıcı tasarım estetiğini feminen ve göz alıcı bir stille harmanlayan, eşsiz bir koleksiyon ortaya çıkarttı.

Lüks moda markalarıyla ikinci iş birliği

Bu iş birliği Victoria’s Secret’ın lüks moda markalarıyla yaptığı iş birliklerinin ikincisi olurken, Katrantzou 2018 Victoria’s Secret defilesi için de bir seçki hazırlıyor. Victoria’s Secret x Mary Katrantzou kapsül koleksiyonu, hem yılın en büyük defilesi olan Victoria’s Secret defilesinde sergilenecek hem de Türkiye’de dahil olmak üzere dünyada seçili Victoria’s Secret mağazalarında yer alacak. Daha fazlası için bizi takipte kalın!