Rahat, yaratıcı ve farklı tarzıyla sezon modasını yansıtan erkeğin hikayesi Vakko Erkek koleksiyonuyla canlanıyor. Vakko, 2019/2020 Sonbahar/Kış sezonunda zarafeti yaşamın her anına taşıyor.

Modanın günümüze yansıması Vakko, yeni koleksiyonuyla erkek şıklığına yön veriyor. Farklı stilleri bir araya getiren tasarımlarla erkek kıyafetlerini ve spor giyim estetiğini yeniden yorumluyor. Vakko, bu sezon erkek modasında tasarımların her fırsatta günlük yaşama taşınmasına vurgu yapıyor. Spor giyim tasarımlarıyla rahat ve şık, günün her saatine uygun parçalar, birbiriyle ahenk içinde sunularak Vakko erkeğine yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Vakko zarafeti yaşamın her anına taşıyor

Sonbahar/Kış koleksiyonunda aşırılıklara karşı dik duran sadelik, kendini göstermeye devam ediyor. Üzerinde çalışılan tüm detaylar, hikâyenin farklı bir parçasını oluşturuyor; ipli pantolonlar, oversize paltolar, kalın altlı sneakerlar… Modanın vazgeçilmezi haline gelen spor ayakkabılar ve beraberinde getirdiği sportif görünüm anlayışı 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonunda gücünü koruyor. Yerini triko ve t-shirt’lerine bırakan gömlek ise formunda ufak değişikliklerle yola devam ediyor.

Renkler ve kumaşlar zamansız ve doğal Vakko şıklığını yansıtıyor. Sezonda konyak renginden beje doğal bir kartelada hikayenin akışını renklerle izlemek mümkün. Kış aylarında ise Vakko erkeğinin gardırobunu sürdürülebilir şıklık süslüyor. Kumaşlar koleksiyonun en önemli detayları arasında yer alıyor. Ceket, palto, pantolon gibi ürün gruplarındaki kumaş farklılıkları, yaz-kış farkını ve kaliteden ödün verilmediğini ortaya koyuyor.