Güzellikleriyle bizi büyüleyen ve çoğu zaman kıskandıran Hollywood yıldızları, her ne kadar doğuştan bu güzelliğe sahip olsalar da güzelliklerini korumak için bakımlarını da ihmal etmiyorlar. Set ışıklarından, stresten ve her gün yüzlerine yapılan ağır makyajlardan korunmak için hangi ürünleri kullandıklarını merak ediyor musunuz? İşte ünlülerin güzellik sırları!

Kate Hudson

 

Ünlü yıldız, söz konusu cilt bakımı olduğunda asla taviz vermiyor. Hassas bir cilde sahip olan oyuncu bitki özlü ürünleri kullanmayı tercih ediyor. Elemental Herbology’nin aleo vera ve argan yağı özlerinden yapılan yüz temizleyici jelini gece makyajını sildikten sonra yüzünü temizlemek için kullanıyor.

Emma Stone

Emma Stone cilt bakımı konusunda hassas isimlerden… Alerjik bir cilde sahip olduğu için doğal ürünlerden vazgeçmeyen oyuncu güzelliğini arılara borçlu. Burt’s Bees’in ürünlerini kullanan Stone, markanın yüz temizleme jelinden vazgeçmiyor. Sabah akşam bu jeli kullanan oyuncu soğuk havalarda dudak çatlamasının da önüne Burt’s Bees’in koruyucusuyla geçiyor.

Diane Kruger

Kırmızı halılarda bile abartılı makyajdan kaçan Diane Kruger, güzellikten önce sağlık diyor. Yaz-kış demeden güneş koruyucu kremini süren Diane, cildi için Neutrogena’nın Ultra İnce Güneş Koruyucusunu tercih ediyor. Hassas bir cilde sahip olduğu için çok çabuk lekelenen Kruger, 70 faktörlü kremini her sabah evden çıkmadan önce uyguluyor.

Jessica Alba

Jessica Alba, sağlıklı yaşama olan tutkusuyla biliniyor. Organik beslenen ve evinde bunun için özel bir alan olan Alba, cildiyle pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Güzelliğin makyajdan önce doğru bakımla geldiğine inanan oyuncu tıpkı Diane Kruger gibi güneş koruyucu sürmeden sokağa adımını atmıyor. Her gün dışarı çıkmadan önce Aveeno’nun 30 koruma faktörlü kremini sürüyor.

Kristen Stewart

Kristen Stewart, dağınık görüntüsüne rağmen sağlıklı cildiyle beğeni topluyor. Modadan fazla anlamadığını ve güzellik ürünleriyle çok fazla vakit geçirmediğini söyleyen oyuncu her ne kadar bakımdan uzak olduğu sinyalini verse de Proactiv ürünlerinden vazgeçemiyor. Yatmadan önce cildini temizleyen, tonikleyen ve krem süren Stewart 7/24 cildine özen gösteriyor.