Dünyanın önde gelen performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, 2018’e özel tasarladığı ilk ürünlerini spor tutkunlarının beğenisine sunuyor. Basketbol ve koşu ayakkabılarından sırt çantasına, kapüşonlu üstlerden berelere kadar birçok ürün, yeni yılda enerjisini yansıtmak isteyenleri bekliyor.

Under Armour’dan spor tutkunlarına özel…

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, 2018’in ilk tasarımlarını spor tutkunlarının beğenisine sundu. Yeni yılda enerjisini yansıtmak isteyenler için tasarlanan ürünler, kullanışlı, konforlu ve rahat olma özellikleriyle öne çıkıyor. Spor ayakkabılardan bereye, sırt çantasından kapüşonlu üstlere kadar birçok ürün, sporseverlerin vazgeçilmezi olacak.

Yeni yılın ilk ürünleri arasında yer alan Grade School UA Drive 4 basketbol ayakkabısı, hafif ve esnek yapısıyla dikkat çekiyor. Hücum sırasında basketbol oyuncularına hız kazandıran ayakkabı, ayakkabı tabanında uygulanan anti-koku teknolojisi sayesinde koku yaratan mikropları da önlüyor. UA Huey sırt çantası ise geniş bölmeleri, çoklu yan cepleri ve dayanıklı yapısıyla sağlamlık arayanlara ideal bir alternatif olacak. Dizüstü bilgisayar taşımak isteyenler için ayrı bir bölmeye sahip çantada, elektronik cihazların aksesuarlarının koyulabileceği yumuşak bir göz de bulunuyor.

Under Armour’da su geçirmeyen tasarımlar

Bir başka ürün olan UA Sackpack Jacket ise su geçirmeyen ve rüzgara dayanıklı yapısıyla tam performans sağlıyor. Kapüşonlu üstün arka tarafındaki ağ, spor esnasında ekstra havalandırma imkanı veriyor. UA Sackpack Jacket’in öne çıkan bir başka özelliği ise giysinin kolay taşınması için çantaya dönüşmesi. Soğuk havalarda tam sıcaklık sağlayan Reactor Elements bere ise aşırı ısınmayı önleyen teknolojisi ile öne çıkıyor. Tüm spor aktivitelerine uygun yapıya sahip bere, yağmur ve karı önleyen astarıyla rahatlık sağlıyor.

20

Çocuklar, kadınlar ve erkekler için farklı ürünleri bir arada sunan Under Armour’ın yeni ürünleri hakkında daha fazla bilgi için http://www.underarmour.com.tr’yi ziyaret edebilir, Instagram @underamourturkey hesabını ve Facebook sayfası Under Armour Turkey’i takip edebilirsiniz.