5 kıtada 36 ülkede yarattığı organik güzellik ürünlerini alıcısıyla buluşturan The Organic Pharmacy, organik çiftliklerden aldığı ürünleri işleyerek en doğal özleri çözümlere dönüştürüyor.
İngiltere’nin ödüllü, tamamen organik markası The Organic Pharmacy, güzel ve sağlıklı ciltler için cildin önemli besleyicileri olan “Sweet Vanilla Dry Oil” ve “Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil” yağlarının etkisi ve donanımlarıyla dikkat çekiyor.

3 Farklı Kullanım Alanıyla Mucizevi Yağ “Sweet Vanilla Dry Oil”

The Organic Pharmacy’nin mucizelerinden Sweet Vanilla Dry Oil yüzü, saçı, ve vücudu tek ürünle besleyerek cilde güçlü dokusunu geri kazandırıyor. Tatlı vanilyanın narin kokusuyla çok amaçlı kullanıma uygun Sweet Vanilla Dry Oil, 7 antioksidan bitkisel yağın değerli bir kokteylinden oluşuyor. Cildi nemlendiren, canlandıran, koruyan ve karşı konulmaz bir yumuşaklık sağlayan ürün, cildi sağlıklı görüntüsüne geri kavuşturuyor.
Bu mucizevi yağ içerisinde: Calendula Officinalis, Hypericum Perforatum, Rosa Canina ve Vanilya gibi bitkilerin özlerini bulunduruyor.

Devrim Niteliğinde Yağ “Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil”

Yüksek onarıcı özelliğiyle çokça tercih edilen Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil doğrudan Şili’den ithal ediliyor. Hem cilt hem de saç için gençleştirici ve onarıcı özellikleri ile bilinen bu yağ organik ve bakir soğuk preslenmiş olduğu için, bu yağı bu kadar özel yapan değerli aktiflerini koruyor. Esansiyel Yağ Asitleri, Tretinoik Asit ve majör karotenoidler Betakaroten, Likopen, Rubiksantin, Gazaniaxanthin, Betacryptoxanthin ve Zeaxanthin yüzdesi, bu yağı yara izleri, akne izleri, güneş kırışıklıkları, güneş lekeleri için fantastik bir ürün haline getiriyor.