Seramik sektörünün lideri Kaleseramik, son dönemde el yapımı ürünleriyle dikkatleri çeken Masuma Ceramics ile işbirliğine giderek, markanın ürünlerini Kale mağazalarında tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Prestijli markalarıyla sektöründe Türkiye’ye öncülük eden Kaleseramik, farklı ürün grubu ihtiyaçlarına yönelik bütünsel çözümler üretmek hedefiyle, sevilen markalarların ürünlerini Kale mağazalarında tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Masuma Ceramics artık Kale mağazalarında

Daha önce Gorbon, Hansgrohe, Homemade Aromaterapi gibi markalarla işbirliklerine imza atan Kaleseramik son olarak Masuma Ceramics ile anlaştı. Kaleseramik, Masuma Ceramics ürünlerini Kale mağazalarında tüketicilerin beğenise sunmaya hazırlanıyor.

Masuma Ceramics’in kurucusu Nida Başoğlu, “Türkiye’de seramik sektörüne öncülük eden böylesine güçlü bir markayla işbirliği yapmak bizi son derece heyecanlandırıyor. Kaleseramik’in prestijli markalarının yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Kale mağazalarında sergilenecek olan ürünlerimiz, Kale’nin yalın çizgisine de uyan bir tasarımla, mekanlara farklı bir atmosfer katacak” diye konuştu.

Masuma Ceramics, her biri tornada çekilerek üretilen el yapımı ürünleriyle, kişiye kendisini özel hissettirmeyi amaçlıyor. Ürünlerini doğadan ilham alarak tasarlayan marka, doğadaki dokuları ve desenleri seramikle birleştirerek tasarımlarına yansıtıyor