Swarovski, günümüz modern kadının birçok farklı yönünü kutlayan Yılbaşı Sezonu koleksiyonu ve kampanyasıyla yılbaşı sihrine hayat veriyor ve onu bu sezon daha da özel hissetmeye davet ediyor.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin koleksiyonla ilgili şu yorumda bulundu: “Yılbaşı sezonu; bir araya gelmek, yeni kıyafetler giymek ve insanlarla bir şeyler paylaşmak için harika bir zamandır. Ayrıca tüm yıl boyunca istek listenizde yer verdiğiniz olmazsa olmaz ürünlerle kendinizi şımartmanız için de mükemmel bir gerekçedir! Bu sezon, yılbaşının görkemini artıracak ve herkes için ışıltılı anlara hayat verecek parlak silüetlerle kutlama yapmak istiyoruz.”

Swarovski Yılbaşı Sezonu koleksiyonu mağazalarda yerini aldı

Çok yönlü takılar ve aksesuarlardan ışıltılı hediye setlerine, kendiniz de dahil olmak üzere listenizdeki herkes için bir şeyler bulabilirsiniz. Çağdaş palette koyu yeşil, mavi ve mor renk dokunuşları serpiştirilirken altın ve gümüş renk moda silüetler ise denge ve zıtlık oluşturuyor.

Naughty or Nice
Yaramaz veya uslu, bu yıl herkes Noel Baba’nın listesinde olmak istiyor. Popüler yılbaşı geleneğinden ilham alan Naughty or Nice koleksiyonu bu sezon birçok istek listesinin üst sıralarında yer alacak. Siyah ve beyaz tarzlar; koruma, sevgi ve uyumun sembolü olan melek kanadına yeni bir yorum getiriyor.

Swarovski Remix Collection
Sürekli gelişen ve moda olan Swarovski Remix Collection, hem bu sezon hem de sonrasında kadınları kendilerini ifade etmeye ve kendi tarz hikayelerini oluşturmaya teşvik eden tarot motiflerinin yanı sıra tüy tasarımlarıyla da tamamlandı.

Palace
Nostalji tarzındaki çiçek motifleri, Sapphire ve Emerald Swarovski kristal renkleriyle parlak bir ışıltı yayıyor.

North
Takımyıldızları, ince seriler ve parıltılı buzulları yansıtmak için tasarlanan Swarovski kristal kümelerinin seçkin bir karışımıyla ışıldıyor.

Louison
Güçlü bir görünüme sahip iki tarz, kırmızı Swarovski kristaliyle yılbaşını anımsatan bir yoruma kavuşuyor. Birlikte kullanıldıklarında ışıltılı bir hediye setine hayat veriyorlar.

Perfection
Zamansız inci; çarpıcı yeşil tonları ve ışıltılı süsleme dokunuşuyla kış sezonu için yeni ve modern bir yorum kazanıyor.

Magic
Kış sezonu içinse sevimli ve oyuncu bir melek motifi günlük tarzınıza zarif bir ışıltı katıyor.

Crystal Rose
Yılbaşı sezonu ve sonrası için vazgeçilmez olan 215 adet Swarovski kristali çerçeveyi süslerken, parıltılar saçan renk kombinasyonları ise dikkatleri üzerine çekiyor. Bu tasarımla birlikte ilk kez bir marka, benzersiz mikro pavé tekniğini saatler üzerinde uyguladı.