Cildine değer verenlerin dermokozmetik markası Sinoz, düğün hazırlığı yapan gelin adaylarına özel bakım seti sunuyor. Düğün öncesi ışıldayan bir cilt için, arındırıcı yüz peeling, gül bahçesinde gezintiye çıkaran saf tuzdan vücut peelingi ve leke kremi ile duru ve saf bir görünüm sağlıyor. Heyecanın dorukta olduğu o özel gecede Sinoz, gelin adaylarının mutluluğuna ortak oluyor.

Sinoz gelinlerin mutluluğuna ortak oluyor

Arındırıcı yüz peelingi içeriğindeki arındırıcı mikro tanecikler ile tıkanık gözeneklerle mücadele ediyor. Siyah noktaların oluşumuna zemin hazırlayan yağ ve çevresel kirliliğin etkilerini yok ederek gözeneklerin temizlenmesini sağlıyor. Sinoz gül esanslı vücut peelingi; gülün çok nadir bilinen özelliklerinden tonik etkisiyle ciltteki gözenekleri açarak rahatlatıyor, vücutta kir birikmesini ve sivilce oluşumunu engelliyor.

Cildi beslerken yatıştırıyor. Cildi sıkılaştırarak selülit görünümünü en aza indirmeye yardımcı oluyor. Sinoz Leke Kremi pek çok faktöre bağlı ciltte oluşabilecek lekelere karşı koruma bariyeri oluşturarak ten rengi uyumsuzluklarına engel olacak aktif C Vitamini ve meyan kökünün antioksidan özelliklerinden dolayı güneşin sebep olacağı hasarın önüne geçiyor.