Şeyma Subaşı, ‘healthyishcafe’ adını verdiği yeni kafesini yakın dostlarının katılımıyla açtı. Subaşı, et ustası olarak büyük bir şöhrete kavuşan Nusret’e de balık yedirmeyi ihmal etmedi. Şeyma Subaşı kafe açtı.

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı, sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya çok özen gösteriyor. Uzun zamandır hayalini kurduğu kafeyi Bebek’te açan Subaşı, kafesinde sağlıklı yiyecekler satarak hizmet verecek. Mekanın açılışına yakın dostlarını da çağıran Subaşı, menüde bulunan yiyecekleri başta Nusret Gökçe olmak üzere pek çok ünlü isim tek tek tattırmayı ihmal etmedi.

Dostları Şeyma Subaşı’yı yalnız bırakmadı

Subaşı Bebek’te bulunan mekanın açılış gününe özel olarak dükkanına gelen konuklarını kameraya aldı ve mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Subaşı’yı mutlu gününde Mert Vidinli, Nusret Gökçe, Oğulcan Engin ve eşi Acun Ilıcalı yalnız bırakmadı.

Şeyma Subaşı ve Nusret

Nusret’ten tam not

Dünyaca ünlü olan ve Sosyetenin en ünlü kasabı olan Nusret Gökçe, Subaşı’nın yeni mekanına ziyaret etti.  Sağlıklı yiyeceklerin tadına bakan Nusret, bol yeşillik ve balığın olduğu bir tabak sipariş etti. Yemeği çok beğendiğini söyleyen Nusret, Şeyma Subaşı ile fotoğraf çektirdi.