Sevgilinizden şüphe ediyor ve bunlarla baş etmekte zorlanıyorsanız, aklınızdaki soru işaretlerini silmeye hazır olun. Sevgilinizin sizi aldattığını gösteren işaretleri sıralıyoruz!

1 . Sizin yanınızdayken bile başka kadınlara bakıyor mu?

Dışarıya sizin zorlamanızla çıktığı halde sizinle ilgilenmeyip çevredeki güzel kadınları radarına alıyorsa, ilişkiniz için tehlike çanları çalıyor demektir. Sevgiliniz bu davranışı bir veya iki kere yaptı diye kendinizi rahatlatmayın. Bu tutumu aslında bir süre sonra sizi aldatabileceğini ortaya koyuyor. Eğer gözlerini her seferinde başka kadınlardan alamıyorsa da ilişkiniz tam anlamıyla bitmiş demektir.

2 . Telefonda sizinle tedirgin mi konuşuyor?

Gündüz veya akşam fark etmez! Sevgiliniz telefonda sizinle tedirgin, isteksiz konuşuyorsa veya bahaneler üretiyorsa önleminizi almanızda fayda var. Bu durumu onunla açık açık konuşmadan önce bir süre daha davranışlarını iyice gözlemleyin. Süre geçmesine rağmen hiçbir şey değişmediyse ve kendinizi haklı hissetmeye devam ediyorsanız, sevgilinizin sizi aldattığından emin olabilirsiniz.

3. Yanınızdayken sizden telefonunu saklıyor mu?

Sevgilinizin eskisinden daha fazla telefonuyla ilgilendiğini veya sosyal medya hesaplarında aktif daha aktif olduğunu fark ettiniz! Fakat sevgiliniz telefonla olan ilgisini sizin yanınızdayken sürdürmüyor ve hatta telefonunu sizden saklıyorsa sizin ‘aldatılma’ çanları çalıyor demektir.

4. Görünümüne eskisinden daha fazla mı dikkat ediyor?

Modayla arası pek iyi olmayan ve hatta sizin yönlendirmelerinizle kombinlerine karar veren sevgiliniz bir anda sizden habersiz alışverişe çıkıyor ve arasını modayı takip etmeye başlıyorsa dikkatli olun. Sevgiliniz ya diğer kadınlar tarafından beğenilme kaygısı taşımaya başlamış olabilir ya da çapkınlık yapıyordur.

5. Aranızdaki tutku bitme noktasına mı geldi?

Bulduğu her fırsatta sevişmek isteyen sevgiliniz artık eskisi gibi istekli değilse bir şeyler yolunda gitmiyordur. Bu konuda bahaneler bulmaya başlayan erkek cinselliği başka kadınlarla da yaşayabilir. Açıkçası sevişmeden duramayan sevgilinizin size bahaneler uydurması normal bir durum değil.