Tatlı rüyalar vadeden saten uyku maskesi tatlı rüyaların kapılarını aralıyor, gözlerinize ve kirpiklerinize nazikçe dokunarak size rahat bir uyku vadediyor.

Cilt bakımınızı optimize eden tekrar kullanılabilir silikon göz bantları, serum veya cilt bakım ürünlerinizi daha etkili hale getiriyor. Rahat ve kullanışlı olan bu bantlar, günlük bakım ritüellerinizin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Sephora Collection Banyo Ürünleri ile Evde Spa Keyfini Yaşayın

Sephora Collection’ın klasik banyo ritüelini renklendiren ve enerji tazeleyen zengin formülleri, kendini şımartmak isteyen güzellik tutkunlarını Sephora’da bekliyor.

Mis gibi kokan duş jellerinden vücut peelinglerine, cildi yumuşacık yapan duş kremlerinden ferahlatıcı vücut losyonlarına, banyo keyfiniz için vazgeçilmez olan Sephora Collection ürünler ile kendinizi şımartın ve güzelliğinizi keşfedin!

Sephora Collection Saç Bakım Detoksu ile Saçlarınıza Canlılık ve Parlaklık Gelsin!

Üçü Bir Arada!

Saç deriniz için Peeling + Serum + Maske

Bu set, peeling etkili (AHA’lar), emici ve saflaştırıcı, yeşil kil ve çinko içerikleriyle zenginleştirilmiş formülasyonu sayesinde kökleri ağırlaştıran fazla sebumu ve kirleri giderir, kafa derisini tazeler ve saçınızı tekrar hafif hissettirir! Küçük, seyahat dostu boyutuyla seyahat için mükemmel bir seçenektir.