Selena Gomez sessizliğini bozdu oyunculuk kariyerini bir süre askıya alan başarılı oyuncu ve şarkıcı 2019 yılında vizyona girecek yeni filmi için hazırlanıyor.

Gomez setlere geri döndü

Genç yıldız bu aralar oyunculuk kariyerine odaklanmaya karar vermiş gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde New York’ta “The Dead Don’t Die” filminin setinde görüntülenen oyuncu film kariyerine geri döndüğünü göstermiş oldu.

Zombi filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı yıldızın hangi rolde oynayacağı merak konusu iken filmde Gomez’e 26 yaşındaki genç aktör Austin Butler’da eşlik edecek.

Filmin ana kadrosu belli oldu

Star Wars serisinin Kylo Ren’i 3 Emmy adayı Adam Driver, Altın Küre ödüllü usta oyuncu Bill Murray, Oscar ödüllü Tilda Swinton, James Bond’umuz Daniel Craig, Altın Küre ve Emmy ödüllü Steve Buscemi, bağımsız filmlerin kraliçesi Oscar adayı Chloë Sevigny, Oscar adaylığı bulunan Rosie Perez, “The Shannara Chronicles” dizisinin yıldızı Austin Butler ve iyice oyunculuğa alışan şarkıcı Selena Gomez filmin ana kadrosunu oluşturuyor.

Gösterim tarihi henüz belli değil

ödüllü bağımsız film yönetmeni Jim Jarmusch yönetmenliğinde çekilen filmin vizyon tarihi 2019 olarak belirtildi. Kesin bir tarih henüz yok.

İşte setten görüntüler: