İstanbul’un kalbinde konumlanarak şehir hayatının yeni adresi olmayı ve önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen dekk; kapılarını açtı.
Ortaköy’ün en özel mekânlarından Feriye’nin deneyimli yönetim kadrosu, İstanbullulara dekk; spor aktivitelerinden atölyelere, kültür sanat etkinliklerinden şehrin önde gelen lezzetlerine, eğlenceye ve sosyalleşmeye dair tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni bir mekân kazandırdı.


Şehrin gastronomi durağı
Dekk; Beşiktaş, Maçka, Nişantaşı, Harbiye gibi lokasyonların kesişim alanında açık havada 2.500 metrekarelik bir yeme-içme-sosyalleşme alanı olarak tanımlanabilecek ve Maçka Parkı’na sadece 100 adım uzaklıkta bir kaçış noktası. ‘’Coolfood, coolmood” mottosuyla Banko Burger, Nappo Pizza, Yumami, Rita Deli, Green Department ve dekk bar gibi şehrin ayrı noktalarındaki gastronomi duraklarına aynı alanda ev sahipliği yapıyor.

created by dji camera

Sosyalleşme ve deneyim merkezi
Haftanın her günü, sabah saatlerinde spor etkinliklerinin öğle saatlerinde skate, dans gibi daha deneyime dayalı atölyelerin olduğu dopdolu etkinliklerle misafirlerine sosyalleşirken eğlenmeyi vaat ediyor.
Ayrıntılar ve dekk’ten güncellemeler içinInstagram hesabını: @dekkistanbul takip edebilirsiniz.