Sonbahar kış kolesiyonunu şehir kadınlarına atfeden GIZIA, değişen çizgisi, şehir hayatının farklı saatlerine uyan kombinleriyle, yeni sezonu şehrin ve koleksiyonun gerçek yüzleri ile karşılıyor. GIZIA bu sezon stilini konuşturan şehir kadınlarını lüks, elegan ve sıradışı bir koleksiyonla buluşturuyor. 70’li yılların aristokrat tarzından, şehirli kadının güçlü karakterinden ve parlak renklerden ilham alan koleksiyon, hayatın her anında lüksü tercih eden, fark yaratmayı seven ve rahatlığından ödün vermeden şık olmak isteyen modern kadınlara hitap ediyor. Feminen formların dikkat çektiği parçalar, güçlü renk ve zengin dokularıyla kışa özgü sofistike bir şıklık sunuyor.

Şehir kadınlarına sofistike şıklık sunuluyor

300 parçadan oluşan koleksiyonda, kaşmir, ipek şifon parlak kumaşlar, soyut desenli ve çizgili jakarlar, üç boyutlu, parıltılı, dokulu, kristal ve metal boncuklardan işlemeler göz kamaştırıyor. Metalik parlak trikolar, ipek viskon bluz ve elbiseler, krep gece elbiseleri ve maksülen kesimli şık ikili takımlar ön plana çıkıyor. Uzun kaşmir, yün palto ve mantolar klasik GIZIA şıklığını gözler önüne seriyor.

Zengin kahve tonları, koyu yeşil, mürdüm, lacivert, safran, pudra, bej, kırmızı ve siyah renkler, koleksiyona kış soğuğunu hafifleten tonlarda sıcaklık katıyor. Güçlü kombinleri koleksiyonun DNA’sına uygun detaylar taşıyan %100 deri, kumaş çanta ve ayakkabılar tamamlıyor.