Aktif karbonlu kömür, gıdadan sağlığa, kozmetikten diyetlere kadar birçok alanda sağladığı faydalarla biliniyor. Kozmetik ve kişisel bakım alanında geliştirdiği ürünleriyle ön plana çıkan Morfose Cosmetics, yeni Aktif Kömür Özlü Karbon Şampuan ile kadınların hayatına yeni bir mucize sunuyor.

Kömür, binlerce yıldır suların arıtılmasından sağlığa kadar her alanda insanların hayatını kolaylaştırıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, diş macunlarından bakım maskelerine, ilaçlardan kremlere kadar birçok alanda kullanılan kömürün, kullanım alanı her geçen gün artıyor. Bakımdan kozmetik ürünlere kadar birçok alanda ilklere imza atan Morfose Cosmetics, yeni ürünü Aktif Kömür Özlü Karbon Şampuan ile kadınların hayatına yeni bir dokunuş katıyor.

Saça ekstra canlılık ve parlaklık
Aktif karbon ile zenginleştirilmiş özel formülüyle saç derisindeki yağ seviyesinin kontrol edilmesine sağlayan Aktif Kömür Özlü Karbon Şampuan, saç ve saç derisinin derinlemesine temizlenmesine yardımcı oluyor. Derinlemesine temizlenerek saça ve saç derisinin daha fazla hava almasına da yardımcı olan şampuan, saça ekstra canlılık ve parlaklık veriyor.

Renklerin canlılığını uzun süre koruyun
İçeriğinde yer alan aloe vera özüyle saçları besleyerek güçlendiren şampuan, siyah renk pigmentleri içeren formülüyle de saç rengini nötralize ederek saçlara doğal bir görünüm kazandırıyor. Böylece saç orijinal ya da boyanın renklerinin daha uzun süre canlı kalmasını sağlıyor.