Şimdi biraz darbe zamanı!

Bilindiği üzere, Rihanna’nın dokunduğu her güzellik ürünü altına dönüşüyor; ya da en azından çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Rihanna’nın kendi üretimi olan markası Fenty Beauty, Eylül 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana güzellik endüstrisinin hakimi oldu ve her bir lansman bir öncekinden daha da heyecan verici. Aralık ayının sonlarında Rihanna, bize 14 renge sahip olan Mattemoiselle ruj serisini sundu. Görünüşe göre yayınlayacağı yeni seride daha fazla ruj ve daha fazla renkli göz farı olacak.

Allure tarafından ilk kez belirtildiği üzere, ünlü makyaj sanatçısı Priscilla Ono, Rihanna’nın Grammy Ödülleri’ndeki ilk görünümüyle ilgili kesin ayrıntılar verdi ancak metalik bronz ruj ve menekşe göz farı hakkında ayrıntılı bilgi vermedi. Sadece, “#FentyBeauty tarafından makyajda tam performans” yazdı. Fenty Beauty, sınırlı sayıdaki tatil koleksiyonunun bir parçası olarak bir göz farı paleti çıkarmıştı.

Aynı şekilde rujlarla birlikte mat yapıdaki rujlar, Fenty Stunna Lip Gloss’lar ve tatil ürünlerinden gelen bazı parlak bitişli ürünler var; ancak henüz metalik bir bitişe sahip her hangi bir ürün yok.

Rihanna, yeni ürünlerini satışa sunmadan birkaç gün veya birkaç hafta önce kendisi sürerek satın almaya teşvik etmesiyle biliniyor. 20 Ekim 2017’de Instagram’da paylaştığı bu fotoğrafta dudağında Fenty Beauty Stunna Lip Paint kullanmıştı ve ardından 9 Kasım’da Stunna Lip Paint’leri piyasaya çıkardı.

Yine aynı şekilde Mattemoiselle rujların 12 Aralık’ta piyasaya çıkışını açıklamadan önce de 8 Aralık’ta rujlardan birini sürdüğü bu öz çekimi Instagram üzerinden paylaşmıştı.

Şunu söylemek gerekir ki; şu sıralar Rihanna’nın paylaşımlarını yakından takip etmekte yarar var. Çünkü gerçekten büyük bir şeylerin yolda olması çok yüksek ihtimal.