Dünya markalarının üreticisi Ribatek ,Ribellion marka tasarımları ile ne istediğini bilen, kalbinin sesini dinleyen duygusal şehir kadınına sesleniyor!

Bugüne kadar Lacoste, French Connection UK, Great Plains, Toast, Cotelac, Conte of Florence, Boomerang, Burton, Kooples ve daha birçok dünyaca ünlü markalara ihracat yapan firma 40. yılında, tamamen kendi tasarımı ve üretimi olan yeni markasıyla e-ticaret sektörüne giriş yaparak deneyimini taçlandırdı.

E-ticaret hayatına giriş

Tekstil sektöründe 40. yılını kutlayan ve kurulduğu günden bugüne gelişime ve yeniliklere verdiği önemle başarının altına imzasını atan Ribatek, e-ticaret hayatına Ribellion markasıyla hızlı bir giriş yaptı.

Kalitesini özgün ve yeni trendler ile birleştiren marka, şehirli ve özgür kadınların vazgeçilmezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Online satışın pratikliği ve hızıyla, üçüncü sezonu olan 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile moda severleri buluşturuyor.

Hayata bürünen tasarımlar

Marka, ne istediğini bilen, şehir hayatının hızına uyum sağlayan, güçlü, modern, öz güveni yüksek, doğadan kopmayan, asi ruhlu ve her an kalbinin sesini dinleyen kadınlar için oluşturduğu; Secret Garden, Colour Your Soul, Artisanal Boho, Chic Aura konseptlerinden oluşan üçüncü sezon koleksiyonları ile farklı tarzları en şık şekilde ortaya koyuyor.

Yeni sezona harika bir giriş yapan Ribellion, yepyeni ve ayrıcalıklı online alışveriş deneyimini, her bir tıkla, kalbi moda ile çarpan kadınlarla buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Biraz püskül!

Peki ya maskülen?

Sade ve şık!

Yoksa bol giyinmeyi tercih edenlerden misiniz?

Bahara tamamen ayak uydurun!

Asimetrik kesimler!