Türkiye’nin jenerik temizlik markalarından biri olan kireç çözücü pazarının yaratıcısı ve lideri Porçöz, genişleyen ürün yelpazesiyle farklı ihtiyaçlara yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Son yıllarda ağırlık verdiği Ar-Ge çalışmalarının ışığında ürün ailesini genişleten ve ev temizliğinin her noktasında yenilikçi çözümler ortaya koyan Porçöz, son olarak Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Temizleyicisi ürünlerini piyasaya sürdü.

Türkiye temizlik sektörünün yerli gücü Porçöz, mutfaktan banyoya, küçük ev aletleri temizliğinden, leke çıkarıcıya, çamaşır ve bulaşık makinesi temizleyicisinden lavabo açıcılara kadar evin her noktasında ürünleriyle temizliği kolaylaştırıyor ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözümler sunuyor


Porçöz makine temizliğinde de çözüm sunuyor
Porçöz; pazar araştırmaları, kullanıcı deneyimleri ve incelemeler sonucunda sevilen iki ürününü yeni çeşitleriyle tüketicilerin beğenisine sundu. Çamaşır ve bulaşık makine temizleyicileri ile Porçöz, ürün ailesine Isparta gülü ve lavantanın ferah kokusunu çamaşır makinelerine, Bodrum mandalinası ve Datça bademinin lezzetli kokusunu ise bulaşık makinelerine taşıdı.
Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici, kir ve kireci önlerken deterjan kalıntılarını da temizliyor. Makinede oluşan kötü kokular ise yerini ürünün içerisinde bulunan Isparta gülü ve lavanta esansına bırakıyor.

Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici makinenin deterjan gözünden, lastiğine, kazanından borularına hatta su giderine kadar hijyen sağlıyor. Makinenin içerinde biriken yağı ve kireci atarken mis gibi kokmasını da sağlayan Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyicisi, pervanede, filtrede, borularda ve su giderlerinde ekstra hijyen sağlıyor. Düzenli kullanımda makineyi koruyup ömrünü uzatan ürün makinede oluşan kötü kokuları söküp atıyor geride Bodrum mandalinası ve Datça bademinin eşsiz kokusu kalıyor.
“Ekstra güçlü” ürünlerle zorlu kir diye bir şey kalmadı.

Hem sıvı hem de sprey formlarıyla tüketicilere kullanım kolaylığı sunan Porçöz, “ekstra güçlü” ürün ailesinde yer alan yağ çözücü, kireç çözücü ve lavabo açıcı jel ürünleriyle de zorlu kirleri kolayca temizleyerek fark yaratıyor.

Hem sirkeli hem vegan yüzey temizleyici
Ar-Ge yatırımlarına ağırlık veren ve yepyeni ürünleri ürün gamına ekleyen Porçöz, Sirkeli Yüzey Temizleyici ile tüketicilerin karşısına çıktı. Porçöz Sirkeli Yüzey Temizleyici, içerisinde bulunan doğal lavanta yağı ile evlerde eşsiz bir koku bırakıyor. Ürün, mutfak banyo yüzeyleri, fayans ve mermer yüzeyler ve yer yüzeylerinin tamamında etkili sonuç veriyor. Vegan sertifikasına sahip Porçöz Sirkeli Yüzey Temizleyicisi, koruyucu içermiyor.

Sprey ürün ailesine yeni üye
Sprey ürün ailesini cam temizleyici ile güçlendiren Porçöz, cam ve parlak yüzeylerdeki kir ve lekelere de çözüm oluyor. Porçöz Cam Temizleyici Sprey, tüm cam ve parlak yüzeylerde yüzde 100 etkili sonuçlar alıyor; pencere, avize, ayna, vitrin, televizyon ve bilgisayar ekranı ile araba ayna ve camlarında parlak ve hijyenik görüntü sağlıyor. Okyanus ferahlığı kokulu formülüyle yüzeylerde iz bırakmayan Porçöz Cam Temizleyici Sprey, su tutmuyor ve ekstra parlaklık sağlıyor.

Leke çıkarıcıda pazar lideri
Tüketicinin ilgisi, Porçöz’ün yerli ve yenilikçi ürünlerinin başarısını kanıtlıyor. Nielsen araştırmasına göre Porçöz Premium Leke Çıkarıcı Sprey, pazar lideri konumunda bulunuyor. Çamaşır temizliğinde de zorlu kirleri ve lekeleri söküp atan Premium Leke Çıkarıcı Sprey ile beğeni toplayan Porçöz, sadece çamaşırlarda değil koltuk döşemeleri, perde, halı ve kumaş yüzeylerde hızlı ve kolay temizlik sağlıyor.
Küçük ev aletleri temizliği iki yeni ürünle çok daha kolay
Porçöz, temizlik ve hijyene dayalı çözümlerine inovasyon yaparak küçük elektrikli ev aletleri de ekledi. Buharlı Ütü Temizleyici ve Çay Kahve Makinası Temizleyici ürünleri ile sürekli kullanılan ve temizliği sorun olan küçük ev aletlerinin kolayca temizlenmesini sağlıyor. Porçöz, cihazları zorlu kirlerden arındırarak hem performansını artırıyor hem de bakımını kolaylaştırıyor. Porçöz’ün yeni ürünleri düzenli kullanımla ev aletlerinin ömrünü de uzatıyor.