Şehre dönüşün tüm etkisiyle hissedildiği bu günlerde Koton, 2019/20 Sonbahar-Kış Partywear Koleksiyonu ile kış davetleri için benzersiz tasarımlar sunuyor. Koleksiyonda kol ve sırt detayları öne çıkarken, gümüşten altına ışıltılı metalik renklerde tasarımlar göz kamaştırıyor.

Moda ve trend öncüsü Koton, zengin kumaş seçeneği ve metalik parçaların ışıltılı etkisiyle yeniden harmanladığı Partywear Koleksiyonu ile şehre dönüşü kutluyor. Mini boy elbiseler ile çarpıcı tulumların yer aldığı tasarımlarla dikkat çeken koleksiyonda; saten, jarse ve kendinden baskılı uçuşan kumaşlar, çeşitli payet işlemeler ve metalik süslemeler ön plana çıkıyor.

Koton’un Sonbahar-Kış Partywear Koleksiyonu

Her tarza uygun birbirinden farklı tasarımlarıyla modayı herkes için ulaşılabilir kılan Koton, 2019/20 Sonbahar-Kış Partywear Koleksiyonu’nda yeni sezona ışıltılı ve yepyeni bir soluk getiriyor. Geniş omuzların, belirgin siluetlerin, kum saatine benzer kalıpların ve kemerlerin vurgulandığı koleksiyon seksenli yılların modasının geri dönüşüne odaklanıyor.

Saten, jarse ve payet işlemeli kumaşların yer aldığı koleksiyon, büyük omuzlu, kabarık kollu ve detayların öne çıktığı tasarımlar ile dikkat çekiyor. Mini boylara ve pantolonlara odaklanılan; beli saran, derin boyun dekolteli, metal işleme ve kemer detaylarının yer aldığı tasarımlar sezonun trendlerini belirliyor. Parlak metal görünümlü renklerin hakim olduğu koleksiyonda; gümüş, altın tonlarının yanı sıra siyah, mor, pembe ve fuşya tonlarıyla zengin bir renk paleti sunuluyor.