Pandora yepyeni koleksiyonu Pandora Me ile klasik sembolleri yeniden yorumluyor. Pandora Me koleksiyonu, yeni bileklikler, minik sallantılı gümüş charm’lar, tekli olarak satışa sunulan çivi küpeler, kolyeler ve koleksiyona özel bir broşla, yeni nesli; kişiliklerini ve kendi hikayelerini anlatmaya davet ediyor.

Yeni Pandora Me koleksiyonu mücevherlerde minyatür ikon kavramını yeniden yorumluyor. Elde tamamlanmış 925 ayar gümüş semboller, kişiliğinizi en özgün biçimde ortaya koyuyor. Mavi aydan yaban arılarına, notalardan tek boynuzlu atlara, koleksiyonun her minik bir parçası büyük ve güçlü bir anlam taşıyor.

Pandora Me x Millie Bobby Brown

Pandora Me koleksiyonunun yüzü ise oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown oldu. Brown, Pandora Me koleksiyonunu temsil etmek için Pandora ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Dikkat çekici ve cool kampanya görüntüleri fotoğraf sanatçısı Cass Bird tarafından çekildi. Brown, koleksiyondan seçtiği favori sembollerini kullanarak her bir parçanın arkasındaki kişisel hikayelerini paylaştı.

Pandora Me, yaratıcılığa ilham verirken, yeni nesli geri dönüştürülmüş gümüş kullanılarak üretilmiş ve doğaya duyarlı taşlarla süslenmiş parçaları keşfetmeye çağırıyor. Sevdiğiniz nesneleri, destinasyonları veya değer verdiğiniz kişileri anımsatan semboller kullanarak, hikayenizi anlatmanın sayısız yolunu sunuyor.