Türk modasının güçlü temsilcisi OXXO, 25. yılına özel hazırladığı Quarter Century Kış Koleksiyonu ile feminen ve romantik bir hikaye yazıyor. Geçmişten ilham alan desenlerin, yeni trendlerle bir araya geldiği Quarter Century koleksiyonunda kadife, jakar ve sim detaylı kumaşlar; pantolonlar, etekler, elbiseler, hırkalar ve kazaklarda hayat buluyor. OXXO Quarter Century koleksiyonu stilinizi ışıldatacak.

Sıcak stiller bu koleksiyonda

Koleksiyonda yer alan kendinden desenli kadife midi boy elbise ve pantolonlar sıcak stiller yaratırken elbiselerdeki volan detayları yeni nesil romantizme gönderme yapıyor. Bele vurgu yapan kruvaze kesimli elbiseler ile feminenliğin dozu artarken, farklı renklerin ve parıltı simlerin bir arada kullanıldığı çift katlı maxi boy etekler ile ışıltılı siluetler yaratılıyor. Mevsimin vazgeçilmez parçaları olan kazak ve hırkalar ise koleksiyonda jakarlı kumaşlar ve imitasyon kürk detayları ile hareketlenerek gündüz şıklığını geceye taşıyor.

Siyah, bordo, gri, antrasit renk tonları başrolde!

Quarter Century koleksiyonu ile bu yıl 25. yılını kutlayan OXXO, yeni materyaller ve formların yanı sıra yeni renk birlikteliklerini tasarımlarına yansıtıyor. Siyah, bordo, gri, antrasit renk tonlarının başrolü üstlendiği koleksiyonda, elektrik mavisi de kış renklerine başkaldırarak kendine hatırı sayılır bir yer buluyor.