İkonik Seamaster Diver 300M modelin kısa süre önce geçirdiği yenilenme, koleksiyona yeni bir çarpıcı görünüm sağladı. OMEGA’nın en modern malzemeleri ve teknolojilerinin birçoğu burada hayat buluyor. Bu yıl, modelin çelik, altın ve seramik yorumlarını da içeren yeni bir kronograf serisi tanıtılacak.

DIŞA DÖNÜK TASARIM
44 milimetrelik kronograf, paslanmaz çelik kasaya sahip. Siyah seramik halka ve OMEGA Ceragold™ dalış ölçeği bulunan bezel, 18 ayar Sedna™ altından üretiliyor. Konik şekilli helyum kaçış valfli ve tepede 18 ayar Sedna™ altından yapılırken entegre kayış siyah kauçuk malzeme ile sunuluyor.

KRONOGRAF KADRAN

Siyah seramik kadran üzerinde lazerle işlenen ikonik Diver 300M dalgaları bulunuyor. Saat 6 pozisyonunda tarih penceresi yer alırken yükseltilmiş indeksler de Super-LumiNova ile kaplanıyor. Altın kaplamalı merkezi kronograf saniye ibresi hariç tüm ibreler 18 ayar Sedna™ altın kaplamalı.

SERAMİK BUTONLAR

Bu yeni kronograf koleksiyonundaki yeni bir özellik, seramik butonların kullanılması. Modelin siyah rengi, kadranı tamamlayarak tasarıma bir diğer şık dokunuşta bulunuyor.

MASTER CHRONOMETER MEKANİZMA
Safir camın içinden OMEGA Master Chronometer Calibre 9900 mekanizma görülebiliyor.