OMEGA’nın klasik koleksiyonu, mavi ve yeşil renkli kadran seçenekleri ile yepyeni bir görünüme bürünüyor.

Zengin kadran, bilezik ve kayış seçeneklerine sahip OMEGA’nın Seamaster Aqua Terra erkek saatleri koleksiyonu, müthiş görünüm tercihleri sunuyor.

Elbette yeniliklere her zaman yer var, özellikle de zevkli müşterilerin talepleri söz konusu olduğunda. OMEGA’nın saat ustaları bu çağrıya cevap vermek için popüler koleksiyonun zengin renk paletine iki yeni kadran rengi daha ekledi.

Aqua Terra’nın herkesin bildiği estetiğine uygun olarak; her iki kadran da sun- brushed ve lüks teknelerin ahşap güvertelerinden esinlenen “tik” deseni ile daha da ayrıcalıklı kılındı.

İki farklı kadran rengi; çelik bilezik ya da kadran rengine uygun deri kayış alternatifleri ile sunulan 41 mm’lik paslanmaz çelik saatler, dört yeni kombinasyon seçeneği oluşturuyor.

Müşterilerin tercihi hangisi olursa olsun, çok özel bir saate sahip olacaklar. Çünkü kadranın ardındaki mekanizma, OMEGA’nın 8900 kalibresi. Bu kalibre İsviçre Federal Metroloji Enstitüsü (METAS) tarafından endüstrinin en yüksek standartlarını karşılayan saatlere verilen Master Chronometer sertifikasına sahip.

Tüm OMEGA saatleri 5 yıl garantiye sahiptir.