Türkiye’nin en büyük mobil ticaret sitesi Trendyol, moda dünyasının başarılı tasarımcısı Tuvana Büyükçınar, dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum, “ Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel koleksiyonu ile heyecan verici bir projeye imza attı. Parti konsepti temasıyla hazırlanan “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel parti koleksiyonu, Tuvana Büyükçınar’ın evinde sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.

Tuvanam X Trendyol X Magnum partisinde ünlü isimler boy gösterdi

Tuvana Büyükçınar’ın evinde ağırladığı konuklar arasında, Dilan Çiçek Deniz, Hazal Kaya, Seyma Subaşı, Seda Bakan, Ceylan Çapa, Burcu Esmersoy, Ebru Akel, İdil – Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Deniz Akkaya, Enis Arıkan,Didem Soydan, Aslı Kızmaz, Milka Karaağaçlı, Raşit Bağzıbağlı, Alara Koçibey, Seben Koçibey, Ece Doğulu gibi isimler vardı.

Tuvana Büyükçınar; “Siz en değerli dostlarımı evimde ağırlıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Uzun zamandır çok istediğim bir şeydi en sevdiklerimi keyifli bir yemekte, bir masa etrafında toplayabilmek. Bu buluşmaya benim için çok heyecanlı bir koleksiyon vesile oldu. Tuvanam X Trendyol X Magnum Özel Party Koleksiyonu, bizler gibi güçlü ve özgür kadınların tavrından aldığım ilhamla yarattığım, ihtişam ve ışıltı dolu “glam” bir koleksiyon ” diyerek hoşgeldiniz konuşması gerçekleştirdi.

Trendyol Kurucusu Demet Mutlu, “Çok güçlü iki marka Tuvanam ve Magnum ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduk. Trendyol olarak Türk moda tasarımcılarını destekleyerek daha geniş kitlelere ulaşılabilir kılmak için sürdürülebilir projeler üretmek için çalışıyoruz”şeklinde konuştu.

Magnum Marka Müdürü Gizem Erbaş, “Magnum, sanat ve tasarıma verdiği önemi bugüne dek dünyaca ünlü tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri ile duyurdu. Bu kez, haz deneyimi yaşatma konusundaki tutkusunu, “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel koleksiyonunda çok değerli tasarımcı Tuvana Büyükçınar ve modanın öncüsü Trendyol ile bir araya gelerek sergiledi” dedi.

Gecede Magnum’un konuklara sürprizi, hazzı doruklara taşıyan Magnum Crack oldu. Misafirler yeni Magnum Crack’i ilk kez bu gecede deneyimledi.

Davet, oyuncu ve sunucu Şebnem Dönmez’in sürpriz şarkı performası ile sürdü. Dönmez’in seslendirdiği parçalar davetlilerden yoğun alkış aldı.