Son yıllarda yiyeceğimiz, giyeceğimiz her şeyde olduğu gibi makyaj malzemelerinde de doğala bir dönüş var. Doğallığı arama yolunda da farklı farklı markaların ürünlerini dener olduk. Cilde zarar vermeyen, gözenekleri tıkamayan, yağlanmaya neden olmayan mineral makyaj ürünleri geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor.

İçeriğinde zararlı kimyasal bulunmayan, tamamen minerallerden üretilen ürünlerle ile yapılan makyaja “mineral makyaj” deniyor ve yeni trend olarak da kadınlar arasında bir hayli revaçta bulunuyor. Note Mineral serisinde de ilginizi çekecek, kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz ürünler var. Keşfetmeye hazır mısınız?

Mineral Foundation

NOTE Mineral Foundation fiyatı 54.90 TL

 

Yüksek kapatıcılığı ile cilde zarar vermeyen, gözenekleri tıkamayan ve içeriğinde doğal mineraller bir yapıya sahip olan bu ürün kalsiyum, magnezyum, manganez ve çinko bakımından zengin mercan yosunu sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı destekleyerek sağlıklı ve canlı görünmesi için yardımcı oluyor.

Mineral Concealer

NOTE Mineral Concealer fiyatı 49.90 TL

Minerallerle zenginleştirilmiş özel yapısıyla renk eşitsizliği, mor halkalar ve yaşlılık izlerini gidererek aydınlatıcı etki sağlayan bu ürün hassas göz çevresine ihtiyacı olan bakımı da sunuyor. İçeriği sayesinde cildin mat görünmesini de engelleyen concealer göz çevresini de çevresel faktörlere karşı koruyor.

Mineral Powder

NOTE Powder fiyatı 64.90 TL

Mineraller içeren, ipeksi ve hafif yapısı ile doğal bir görünüm sunarken cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan ürün cildin doğal, canlı ve aydınlık bir görünüme ulaşmasını da sağlıyor.

Mineral Blusher

NOTE Mineral Blusher fiyatı 47.90 TL

İpeksi bir yapıya sahip olan bu ürün ışığı yansıtarak yüzde aydınlık bir görünüm sağlıyor. İçeriği sayesinde canlı görünümü destekliyor, cildin mat görünmesini engelliyor, rahatlatıcı etki gösteriyor.

Mineral Eye Shadow

NOTE Mineral Eye Shadow fiyatı 29.90 TL

Doğal mineraller içeren dokusu ile derin bakışlar sağlayan bu farlar gün boyu kalıcı yapısı ile dağılma ve bulaşma yapmıyor.

Mineral Semi Matte Lipstick

NOTE Mineral Semi Matte Lipstick fiyatı 36.90 TL

Narin dudakların ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan ve E vitamini ile dudakları dış etkenlere karşı koruyan bu rujlar uzun süre kalıcı yarı mat yapısıyla tek sürüşte tam kapatıcılık sağlıyor.

Mineral Matte Lip Cream

NOTE Mineral Matte Lip Cream fiyatı 36.90 TL

Kremsi mat yapısı dudaklarda kadife yumuşaklığı sağlayarak kurumayı engelleyen ve soyulma yapmayan ürün dudaklara ihtiyacı olan nemi sağlarken dış etkenlere karşı da koruyor.

Mineral Lipgloss

 

NOTE Mineral Lipgloss fiyatı 36.90 TL

Canlı ve sağlıklı görünüm sunan bu gloss’lar likit ruj yapısıyla tek sürüşte tam kapatıcılık sağlıyor, ciltte rahatlatıcı etki gösteriyor.