Ayakkabı dünyasının en gözde markalarından Manolo Blahnik, 2020 İlkbahar /Yaz sezonu itibariyle exclusive olarak BEYMEN’lerde ve www.beymen.com’da yerini aldı.

Yeni sezonunda modern şehirlerden, spordan ve Amerikan pop sanatçısı Roy Lichtenstein’ın cesur grafiklerinden ilham alan Manolo Blahnik, renk ve desenlerle zenginleşen, eğlenceli ve enerjik bir koleksiyon ile 2020 ilkbahar yazını selamlıyor.

Manolo Blahnik koleksiyonu Beymen mağazalarında yerini aldı

Koleksiyonun öne çıkan modelleri monokrom puantiyeli desenli bilek kesim MOSELLA bot, güncellenen renkleriyle ikonik CAROLYNE ve MAYSALE, kırmızı mavi eğlenceli puantiye baskılarıyla BB, CAMPARINEW ve DADORI yaz kombinlerinize şıklık katıyor.

Bu sezon ilk kez spora odaklanan ünlü tasarımcı, beyzbol topunun kırmızı dikiş detayını kontrast krem deri ile buluşturarak üç farklı ayakkabıya hayat veriyor; bilekten bağlama detaylı pump CATCHER, zarif stiletto BASE ve topuksuz MEDID.

Koleksiyonun Paris’in zarafet ve ihtişamından esinlenen modelleri ise göz alıcı detaylarıyla dikkat çekiyor. Lila ve limon sorbe tonlarındaki LURUM kristal taş detayıyla ışıldarken, limon ve leylak renk seçeneklerindeki TRIANON deri düğme detaylarıyla Marie Antoinette’i anımsatıyor. Ailenin yeni üyesi FASHIR, çiçek desenli ipek brokar kumaştan mor ve elma yeşili renk alternatifleriyle feminen bir stil sunuyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda parıltılı süslemelerden vazgeçmeyen Manolo Blahnik, mücevher görünümlü iki yeni ayakkabı tokasını daha koleksiyonuna ekliyor. Swaroski kristallerden oluşan kare toka turkuaz saten NINUTRA ve yakut kırmızısı saten YAUNDE’de de karşımıza çıkıyor. Kare şeklinde biraz daha kavisli baget taşlarla süslü ikinci toka ise TICUNA stilettoya ve ILUNA terliklere cazibe katıyor.

Renkli ve eğlenceli patchwork tasarımıyla CIODERA yaz kombinlerinize neşe katıyor.

Rihanna, Sarah Jessica Parker, Madonna, Olivia Palermo, Jennifer Lopez, Kate Moss, Victoria Beckham, Michelle Obama gibi pek çok ünlü ismin gözde markası Manolo Blahnik, 2020 İlkbahar /Yaz Koleksiyonu ile BEYMEN’lerde ve www.beymen.com’da sizleri bekliyor.