Koton ve Bana Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliğiyle, 10.000 sokak hayvanının yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek olmak amacıyla hazırlanan Koton Love Koleksiyonu; ünlü oyuncu ve ressam Zerrin Tekindor ve dövme sanatçısı Eva Karabudak tarafından özel olarak yapılan çizimlerin yer aldığı tasarımlarla zenginleşiyor.

Koton ve Bana Göz Kulak Ol Derneği’nin sokaktaki can dostlarımıza göz kulak olunması hedefiyle hayata geçirdiği Koton Love Koleksiyonu, yepyeni tasarımlarla zenginleşmeye devam ediyor. Hayvan figür ve desenli tasarımlarla sezonun nabzını tutan koleksiyonda, ünlü oyuncu ve ressam Zerrin Tekindor ile ünlü dövme sanatçısı Eva Karabudak’ın koleksiyona özel olarak hazırladığı çizimlerin yer aldığı tişörtler, sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek olmak isteyen müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Koton Love Koleksiyonu’nu tasarımcıları ile zenginleştirdi

Hayvanlar yararına bir projede bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Zerrin Tekindor’un çizimi kendi köpeği ve bir sokak köpeğinin ünlü oyun yazarı Shakespeare ile harmanlanarak tasvir edildiği bir görünümden oluşuyor. Çizgileri ve tekniğiyle dikkat çeken dövme sanatçısı  ise insan ve hayvanın bir masal kitabından fırlamış gibi mutlulukla yaşadığı, hayallerindeki dünyayı betimleyen özel çizimiyle koleksiyonda yer alıyor.

#kotongözkulakoluyor
@banagozkulakol
@koton