Mutfakta zaman geçirmeyi ve yemek yapmayı seven herkes, Korkmaz Sürmene Santoku Şef Bıçağı ile kendi mutfağının şefi oluyor. Onlarca yıllık Korkmaz birikiminin mutfak sanatındaki en önemli yardımcılarından biri olan Sürmene Santoku Şef Bıçağı ile yemek hazırlamak artık çok daha hızlı ve pratik hale geliyor.


Profesyonel şefler gibi yemek yapmanın ilk yolu, doğru seçilmiş bir bıçak seçmekten geçiyor. Yemek yaparken kullanılan malzemeler kadar kullanılan bıçağın kalitesi de mutfak performansını doğrudan etkiliyor. İyi kesen bir bıçak; soyma ve doğrama gibi süreçlerde hız ve profesyonellik kazandırıyor. Kendi mutfağının şefi olmak isteyenler için Korkmaz’ın özel olarak ürettiği 17 cm uzunluğundaki el yapımı Sürmene Santoku Şef Bıçağı, yemek yapma keyfini ikiye katlıyor. 8/10 Cr-Ni paslanmaz çelikten üretilen Korkmaz Sürmene Santoku Şef Bıçağı, yemek yapmayı seven herkesin mutfaktaki vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

Dünyanın en iyi bıçakları arasında yerini alıyor

Binlerce yıllık birikimi sanata dönüştüren Korkmaz, el yapımı Sürmene Santoku şef bıçaklarıyla kalite çıtasını yükseltiyor. Korkmaz Sürmene Santoku bıçakları, ustalarının çeliğe su vermedeki mahareti ve sadece yöreye özgü olan balık yağıyla keskinleştirilen yapısıyla, dünyanın en iyi bıçakları arasında yerini alıyor.