Fito-konsantre® içerikli ürünler konusunda öncü İsviçreli doğal cilt bakım markası Epique, cildinizin tüm bakım ihtiyacını karşılıyor. En güçlü bitki özütlerinin Phytoadvance teknolojisiyle üretilmesi sonucu oluşturulan Epique cilt bakım ürünleri, antioksidan yapısıyla da günlük bakım rutininizin vazgeçilmezi olmaya aday.

Yaz sezonu devam ederken güneş ışınları artık daha eğik gelmeye başlasa da cildiniz her mevsim korunmaya ihtiyaç duyuyor.

1935’den bu yana bitki bilimiyle uğraşan Alchem firmasının katkılarıyla, İsviçre Epique laboratuvarlarında geliştirilen ve bilimsel altyapıya sahip ürünleriyle ön planda olan Epique, cilt bakımıyla ilgili tereddütleri ortadan kaldırıyor. Her cilt tipine uygun olarak tasarlanan Epique cilt bakım ürünleri, en güçlü bitki özütlerinin Phytoadvance teknolojisiyle üretilmesi sonucu ciltte gözle görülür olumlu sonuçlar yaratıyor.

Klinik ortamda etkinliği kanıtlanmış Epique’in Fito Konsentreler içeren “Güneş Kremi” de bu ailenin en yeni üyelerinden.

Epique Güneş Kremi, ultra hafif yapısıyla cildi nemlendirirken, aydınlık görünüm de sağlıyor. İçeriğindeki akgünlük ağacı ekstresiyle yaşlanma karşıtı anti-aging etkisi sağlayan Epique Güneş Kremi, meyan kökü ekstresi sayesinde ise, ciltte varolan koyu cilt lekelerinin hafifletilmesi ve güneşe bağlı leke artışının engellenmesine de yardımcı oluyor.

Cildi UV kaynaklı DNA hasarına karşı güvende tutan Epique Güneş Kremi SPF 50 düzeyinde UVA ve UVB’ ye karşı mineral güneş koruyucu filtreler içeriyor.

Epique Güneş Kremi paraben ve sülfat içermiyor.

@myepiqueturkiye
#Epikguzellik #Epiqueguneskremi #Phytoadvanceteknolojisi #Dogalciltbakimi