Noel’de İngiliz kırsalında düzenlenen Prens Harry, Kraliçe Elizabeth ve ailenin geri kalanının da orda bulunduğu kilise etkinliğine katılan Meghan Markle, kraliyete Amerikan cazibesi getirdi. İngiltere Kraliyet Ailesi ve Meghan Markle kilisede buluştu.

36 yaşındaki Meghan, yakında eşi olacak Prens Harry, Prens William ve Kate Middleton ile Aziz Mary Magdalene Kilisesi’ne yürüdü. Dört yaşındaki Prens George ve 2 yaşındaki Prenses Charlotte hediyeleriyle eğlenmek için evlerinde kaldı.

Serin sabah yürüyüşü için bronz bir ceket, kahverengi süet çizme ve koyu kahverengi yün beresi giyen Meghan, elini Harry’nin koluna bağladı ve Prens Philip’in hemen arkasından yürüdüler. Çift, 19 Mayıs’ta Windsor Kalesi’ndeki St. George Şapeli’nde evlenecekler.

Ekoseli ceket ve siyah şapka takan Kate ve William, el ele tutuşarak yeni nişanlanan çiftin yanına yürüyerek ilk resmi görünümünü dörtlü olarak verdiler.

Kraliçe Elizabeth ve Cornwall Düşesi Camilla, yürümeyi tercih eden kraliyet mensuplarına karşın arabayla alana geldiler.
Kiliseden sonra Meghan öğle yemeği için aileye katıldı. Yemekte kızartılmış hindi, ardından buğulanmış meyve pudingi sunuldu ve hepsi Kraliçenin konuşmasını izlediler.

Çift, 27 Kasım’da nişanlandıklarını ilan ettiklerinden bu yana yoğun bir ay geçirdiler. İlk ortak kraliyet görüntüsünü 1 Aralık’ta Nottingham’da geçirdikleri günde verdiler ve daha sonra Windsor Kalesi’ndeki yıllık personel partisinde Kraliçe’nin davetine katıldılar.