Garaj Organizasyon İstanbul tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen İstanbul İkinci El Festivali, “Atma Değerlendir… Tüketimi Azalt, Mutlu Ol!’’ mottosuyla TV360 ve Alem FM Medya sponsorluğunda Lifepark’da 15-16 Eylül 2018 tarihinde İstanbullular ile buluşuyor.

Festivalde tasarımcılar, antikacılar, ikinci el ürünlerini satan aileler ve dernekler iki gün boyunca satış için yer alacak ve ziyaretçiler, gün boyu ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yakalayarak, ailesiyle birlikte keyifli iki gün geçirme imkanı bulacaklar.

Etkinlikte neler olacak?

Çocuk Kitapları yazarı ve Psikolog Şule Köse ilesöyleşi
Evrim Nikbay ile Zumba Show
Alo Sirtaki Ekibi Sirtaki Gösterisi
Ses Titreşimi- Workshop
Reform Akademi- Pilates Workshop
Sosyolog RezanİrçağReiki ve Melek Enerjileri- Workshop
Ebru Tarhun ile Renk Analizi- Workshop

Festivalde çocuklu aileler de unutulmayacak

Şişme oyuncak parkuru ve her yaş çocuklara eğlence sunacak olan oyun alanıyla ziyaretçilere hem güvenli hem de eğlenceli bir ortam sunuluyor. Gündüz aktiviteleri ile hem ekonomik alışveriş hem de eğlenceli bir ortam sunan festivalde saat 19:00 itibari ile birbirinden güzel konserler yer alıyor.

Kimler konser verecek

Geleneksel şarkıları kendine has üslubuyla yorumlayan İncesaz, coşkulu Balkan müziği keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak olan Suzan Kardeş, geçmişten günümüze en güzel şarkıların yorumuyla Pınar Güsar ve 60-70-80’lerin hit şarkı coverları ile Retrobüs…